Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 lutego 2020, 10:01

autor: Froozyy

Przeciek: Mark Hamill dostał ofertę zagrania w Wiedźminie od Netfliksa

Serwis We Got This Covered kilka dni temu przedstawił informację, jakoby Mark Hamill miał dostać ofertę zagrania w drugim sezonie Wiedźmina od Netfliksa. Na razie nie wiadomo jednak, czy w ogóle przyjął tę propozycję oraz jakiej roli ona dotyczyła.

PRZECIEK W SKRÓCIE:
  • serwis We Got This Covered dotarł do oficjalnych dokumentów, które wskazują na to, że Mark Hamill dostał propozycję zagrania w Wiedźminie;
  • na razie nie wiadomo jednak, czy przyjął ofertę oraz jakiej roli ona dotyczyła.

Już od jakiegoś czasu fani głośno mówią o tym, że w roli Vesemira w drugim sezonie serialu Wiedźmin od Netfliksa chętnie zobaczyliby Marka Hamilla (znanego m.in. z roli Luke’a Skywalkera w Gwiezdnych wojnach). Sam aktor już w 2018 roku przyznał, że uważa, iż ta postać faktycznie powinna być grana przez niego. Temat ten powrócił zaraz po debiucie Wiedźmina na ekranach. Pod koniec 2019 roku aktor w jednym z wpisów na Twitterze po raz kolejny dał do zrozumienia, że jest zainteresowany rolą, ale Netflix jeszcze nic mu nie zaproponował. Wszystko wskazuje jednak na to, że sytuacja ta uległa właśnie zmianie.

Serwis We Got This Covered dzięki anonimowemu źródłu (które wcześniej poinformowało go m.in. o reboocie serii Transformers oraz drugiej części Aladyna) dotarł do oficjalnych dokumentów z produkcji, w których jest jasno przedstawione, że Mark Hamill dostał propozycję zagrania w netfliksowym Wiedźminie.

Chcielibyście zobaczyć Marka Hamilla w roli Vesemira? - Przeciek: Mark Hamill dostał ofertę zagrania w Wiedźminie od Netfliksa - wiadomość - 2020-02-16
Chcielibyście zobaczyć Marka Hamilla w roli Vesemira?

Nie oznacza to jednak jeszcze, że aktor faktycznie zagra w serialu. To do Hamilla należy teraz ostateczna decyzja, ale zważając na jego zainteresowanie produkcją, należałoby spodziewać się, że aktor chętnie przyjmie tę propozycję. Warto zaznaczyć, że We Got This Covered nie podaje, jakiej roli dokładnie dotyczy oferta Netfliksa. Jednakże osadzenie Marka Hamilla w roli innej niż Vesemira byłoby po prostu strzałem w stopę.

Przypomnijmy, że kilka dni temu pojawiły się również informacje, jakoby Paul Bullion oraz Yasen Atour mieli zagrać odpowiednio wiedźminów Lamberta oraz Coëna. Obaj podobno pojawią się w co najmniej trzech odcinkach drugiego sezonu. Dowiedzieliśmy się również, że w serialu zobaczymy leszego. Należy mieć jednak cały czas na uwadze, że żadna z tych informacji nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.