Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2014, 15:32

autor: Renox

Zobacz 24-minutowy gameplay z Until Dawn

Serwis IGN opublikował blisko 24-minutowy materiał wideo, na którym zobaczyć możemy spory kawałek rozgrywki z Until Dawn. Nagranie wykonane zostało najprawdopodobniej podczas jednego z pokazów na Gamescom 2014, dlatego też jego jakość nie jest zbyt wysoka. Fani wyczekujący omawianej produkcji powinni być jednak więcej niż usatysfakcjonowani.

Opublikowano 24-minutowy gameplay z gry Until Dawn. - Zobacz 24-minutowy gameplay z Until Dawn - wiadomość - 2014-08-16
Opublikowano 24-minutowy gameplay z gry Until Dawn.
Until Dawn w skrócie:
  • Producent: Supermassive Games
  • Wydawca: Sony Computer Entertainment
  • Gatunek: przygodowa gra akcji w klimatach horroru
  • Platformy sprzętowe: PlayStation 4
  • Data premiery gry: 2015 rok.

Kilka dni temu Sarge pisał o pojawieniu się w sieci krótkiego fragmentu rozgrywki z zapowiedzianego dwa lata temu Until Dawn. Nagranie pozwoliło nam poznać kilka interesujących szczegółów na temat gry i jednocześnie zobaczyć, jak omawiana produkcja prezentuje się po jej solidnym przeprojektowaniu i przeniesieniu na konsolę PlayStation 4. Dzisiaj mamy dla fanów wyczekujących bohatera niniejszej nowinki nie mniej smaczny materiał. Serwis IGN opublikował bowiem blisko 24-minutowy gameplay z nadchodzącej produkcji studia Supermassive Games, a więc nie lada ucztę dla wszystkich zainteresowanych graczy. Poniższe nagranie nie grzeszy jednak jakością – wszystko ze względu na to, że zostało ono uwiecznione przez redaktorów wspomnianego portalu za sprawą najpewniej ich własnego sprzętu. Nie zmienia to jednak faktu, że umieszczony niżej materiał ogląda się z niemałą przyjemnością, dlatego też można przymknąć oko na pewne audiowizualne niedoskonałości.

Until Dawn wydane zostanie w 2015 roku tylko w wersji na konsolę PlayStation 4. Tytuł opowie historię grupki znajomych, którzy przybyli w góry, do odciętego od świata miejsca, w rocznicę tajemniczego zaginięcia ich przyjaciółki. Tam jednak w tajemniczych okolicznościach są porywani i mordowani. Ich celem jest przeżyć do świtu i rozwikłać zagadkę wspomnianych zabójstw. Gra pozwoli wcielić się w sumie w aż osiem postaci i – zgodnie z najnowszymi informacjami – zaoferować ma 9 godzin rozgrywki i setki różnych zakończeń. Fani gier przygodowych zachowanych w konwencji horroru klasy B zdecydowanie mają na co czekać.