Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2012, 12:45

autor: Sarge

Znamy ograniczenia Star Wars: The Old Republic w wersji free to play

Na oficjalnej stronie internetowej gry Star Wars: The Old Republic pojawiła się lista ograniczeń czekających na graczy chcących skorzystać z wersji free to play. Najbardziej pocieszające jest to, że po oficjalnym przejściu na nowy model biznesowy gracze będą mogli zupełnie za darmo poznać cały wątek fabularny zawarty w produkcji MMO studia BioWare.

Studio BioWare ujawniło wszelkie ograniczenia, jakie spotkają graczy chcących skorzystać z darmowej wersji gry Star Wars: The Old Republic. Omawiana produkcja MMO przed końcem roku oficjalnie przejdzie na model free to play.

Dla wielu graczy najważniejsza będzie informacja, że nie płacąc ani złotówki będą mogli ukończyć wszystkie zadania fabularne, zdobywając przy tym maksymalnie 50. poziom doświadczenia i poznając całą historię. Star Wars: The Old Republic ma całkiem ciekawie poprowadzony wątek fabularny i już niedługo będzie można go poznać za darmo.

  1. Sprawdź ograniczenia darmowej edycji gry Star Wars: The Old Republic
Znamy ograniczenia Star Wars: The Old Republic w wersji free to play - ilustracja #1
Już niedługo gracze będą mogli za darmo poznać fabułę gry

Szereg ograniczeń dotknie wielu innych elementów, które mogą stać się istotne z punktu widzenia osób preferujących wieloosobową rozgrywkę. Większość funkcji ma być dostępna tylko w ograniczonej liczbie (np. po trzy Flashpointy, Warzones i Space Missions na tydzień, mniej slotów w ekwipunku itd.), a stosowne limity będzie można znieść po zakupie specjalnej, tygodniowej przepustki (o ile nie zdecydujemy się na wykupienie pełnoprawnego abonamentu). Wiadomo również, że gracze z wykupioną subskrypcją będą mieli pierwszeństwo w kolejce na serwery. Wszystkie szczegóły na temat poszczególnych ograniczeń znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.

Przejście Star Wars: The Old Republic na model free to play ma nastąpić w czasie trwającej jesieni. Oznacza to, że niedługo gracze będą mogli zupełnie za darmo ściągnąć klienta gry i bawić się w nią z uwzględnieniem ujawnionych dzisiaj ograniczeń. Nadal będzie jednak możliwe płacenie abonamentu za rozgrywkę. Subskrybenci nie będą musieli martwić się żadnymi ograniczeniami w rozgrywce, a dodatkowo co miesiąc będą otrzymywać określoną liczbę Monet Kartelu (ang. Cartel Coins), które pozwolą na kupowanie lepszych przedmiotów i odblokowywanie dodatkowych funkcji.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Star Wars: The Old Republic