Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2018, 14:13

autor: Movis

Znamy listę trofeów i rozmiar instalacji Red Dead Redemption 2

Do Internetu wyciekła lista trofeów obecnych w grze Red Dead Redemption 2. Użytkownik forum PSN Profiles podzielił się spisem 52 osiągnięć, a zapytany zdradził też rozmiar instalacji oraz dostępnej do pobrania łatki z dodatkowymi zmianami.

Choć do premiery Red Dead Redemption II pozostało jeszcze trochę czasu, to jak się okazuje wczesne kopie edycji pudełkowej trafiły już w ręce niektórych fanów. Na forum psnprofiles.com pewnymi informacjami podzielił się użytkownik… o bardzo niewybrednym nicku. Zdradził on listę trofeów oraz całkiem niewielki rozmiar instalacji gry oraz łatki premierowej.

Aby pięć tysięcy wydać, trzeba najpierw pięć tysięcy zdobyć. - Znamy listę trofeów i rozmiar instalacji Red Dead Redemption 2 - wiadomość - 2018-10-11
Aby pięć tysięcy wydać, trzeba najpierw pięć tysięcy zdobyć.

Spis „pucharków” z PlayStation 4 składa się z 52 elementów, w tym 1 platynowej nagrody, 3 złotych, 4 srebrnych i 44 brązowych. Za ukończenie wszystkich wyzwań, podobnie jak w poprzedniej części, otrzymamy miano „Legend of the West”. Wydaje się, że wymaksowanie produkcji nie bedzie zbyt łatwym zadaniem. Problemy mogą sprawić wymagania związane z pieniędzmi (wydaj 5 tys. dolarów w sklepach, ukradnij 250 dolarów), biorąc pod uwagę znacznie większą wartość nabywczą pieniądza z 1899 roku. Przeżycie 3 dni z wysoką, 250 dolarową nagrodą za naszą głowę także może okazać się nie lada wyzwaniem.

Inne ważne trofea związane są z wykonaniem wszystkich opcjonalnych misji honorowych czy zdobyciem 70 złotych medali w misjach fabularnych. Drobniejsze osiągnięcia wymagają np. integracji z kompanami w obozach, uczestnictwa w licznych minigierkach, zdobycia i wydania małej fortuny, znajdowania ukrytych skarbów, pomocy nieznajomym w potrzebie czy wykonywania przedmiotów podczas rzemiosła. Sporo z nich odnosi się też do mechaniki Honor Level oraz trybu wieloosobowego Red Dead Online. W pełną listę wczytacie się w tym miejscu, ale uwaga na spoilery.

Ten sam człowiek podzielił się też w prywatnej wiadomości informacją o rozmiarze instalacji oraz „premierowej aktualizacji”. Zainstalowana na dysku gra ma zajmować 50 GB, więc niemało, ale nie tragicznie biorąc pod uwagę rozległy otwarty świat. Dostępna do pobrania łatka na razie „waży” zaledwie 3 GB, ale można sądzić, że deweloperzy do ostatniej chwili będą pracować nad ulepszeniem gry. Spodziewać się więc należy, że niezbędne do pobrania w dniu premiery aktualizacje mogą znacznie się rozrosnąć.

Red Dead Redemption II zajedzie do sklepów 26 października 2018 roku, na PlayStation 4 i Xboksa One. Autorzy przygotowali polską wersję językową z napisami.

  1. Oficjalna strona gry Red Dead Redemption 2
  2. Red Dead Redemtion 2 – kompendium wiedzy
  3. Jak GTA 6, tylko na Dzikim Zachodzie – Red Dead Redemption 2 zachwyca