Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2012, 13:15

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Znamy dokładną datę premiery gry Football Manager 2013

Wkrótce po oficjalnej zapowiedzi gry Football Manager 2013 poznaliśmy jej dokładną datę premiery. Firma Sega ujawniła również, że osoby składające przedpremierowe zamówienia otrzymają dostęp do beta testów nadchodzącej produkcji.

Firma Sega ogłosiła dokładną datę premiery gry Football Manager 2013. Twórcy ze studia Sports Interactive chcieli zdążyć z ukończeniem prac do końca bieżącego roku i najwyraźniej uda im się zrealizować te plany.

Jak ujawnił japoński wydawca, Football Manager 2013 zadebiutuje 2 listopada w Wielkiej Brytanii. Można się domyślać, że tego samego dnia tytuł ukaże się także w pozostałych krajach Europy, choć taka informacja nie została uściślona. W produkcję studia Sports Interactive zagrają posiadacze komputerów PC oraz Mac.

Football Manager 2013 to prawdziwy raj dla miłośników analizowania statystyk i tabel piłkarskich

Wszystkie osoby, które złożą przedpremierowe zamówienie na Football Manager 2013, otrzymają dostęp do beta testów, które rozpoczną się na ok. dwa tygodnie przed oficjalnym debiutem gry. Zapisane stany rozgrywki będzie można przenieść do pełnej wersji, co pozwoli na kontynuowanie zabawy rozpoczętej przed premierą. Dostęp do bety zakończy się 5 listopada, a więc trzy dni po europejskim debiucie końcowego produktu.

Football Manager 2013 to kolejna odsłona popularnej serii menedżerów piłkarskich od studia Sports Interactive. Wśród najważniejszych nowości tegorocznej edycji można wymienić uproszczony tryb Football Manager Classic, w którym część obowiązków przejmie nasz personel, co uczyni rozgrywkę bardziej przyjazną dla początkujących. Oprócz tego otrzymamy różnorodne wyzwania do zaliczenia, a trójwymiarowa wizualizacja meczów zostanie usprawniona, podobnie jak interfejs i wiele pomniejszych opcji decydujących o sukcesie tego cyklu.