Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2012, 12:16

autor: Łukasz Szliselman

Zejdź do przestępczego podziemia w materiale wideo z prac nad Star Wars 1313 (napisy PL)

Opublikowano pierwszy materiał wideo z procesu powstawania Star Wars 1313. Twórcy opowiadają o uniwersum gry - poziomie 1313 - przestępczym półświatku znajdującym się pod powierzchnią planety Coruscant. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy polskie napisy.

Grafika koncepcyjna z gry Star Wars 1313

Studio LucasArts, twórcy Star Wars 1313 – nadchodzącej gry akcji TPP osadzonej w uniwersum Gwiezdnych Wojen, zaprezentowało pierwszy materiał wideo z prac nad produkcją. W tym odcinku opowiadają o świecie gry – złowieszczym poziomie 1313, raju dla wszelkiego rodzaju typków spod ciemnej gwiazdy i ostatnim miejscu, w którym chcielibyście się znaleźć. Zapraszamy do obejrzenia filmiku, który specjalnie dla Was opatrzyliśmy w polskie napisy:

Star Wars 1313 zabiera graczy w głąb planety Coruscant, politycznego centrum galaktyki. Pod znaną z filmów o Gwiezdnych Wojnach imponującą metropolią znajduje się inne, mroczniejsze miasto. Poziom 1313 to jądro przestępczego półświatka – idealne miejsce dla łowcy nagród spragnionego wrażeń i kredytów. Świat gry tworzony jest z myślą, by przytłaczał gracza ponurą atmosferą i wrogim otoczeniem.

Osoby napotkane na naszej drodze nie będą dzielić się na „tych dobrych” i „złych”, jak to było w filmach. Zamiast tego, znajdziemy się w otoczeniu charakterów o różnych odcieniach szarości – coś, co dobrze znamy z rodzimego Wiedźmina.

O samej rozgrywce tym razem nie usłyszeliśmy nic nowego (prawdopodobnie autorzy opowiedzą o niej w którymś z kolejnych odcinków), ale z tego, co do tej pory wiadomo, będzie to pełna akcji trzecioosobowa strzelanina z systemem osłon i elementami platformowymi.

Nie wiadomo na razie, kiedy zapuścimy się w mroczne zakamarki poziomu 1313 ani na jakich platformach Star Wars 1313 się ukaże, ale spodziewać się można, że będą to standardowo: PC, Xbox 360 i PlayStation 3. Chyba że twórcy zdecydują się poczekać na konsole nowej generacji.