Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 17 września 2014, 12:24

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Zapraszamy na imprezę GRYOffline.pl 2014! Zagraj w War Thunder na Oculus Rift!

Zgodnie z tradycją w połowie października zapraszamy Was, drodzy Czytelnicy, na imprezę z cyklu GRYOffline.pl. W tym roku jej główną atrakcją będzie możliwość zagrania w War Thunder na Oculus Rift!

Z okularami Oculus Rift wirtualne loty zyskują nowy wymiar - Zapraszamy na imprezę GRYOffline.pl 2014! Zagraj w War Thunder na Oculus Rift! - wiadomość - 2014-09-17
Z okularami Oculus Rift wirtualne loty zyskują nowy wymiar

Gdzie i kiedy?

Tegoroczna impreza GRYOffline.pl odbędzie się w sobotę, 18 października 2014 roku, jak zawsze w klubie Prominent, w Krakowie przy ulicy Kamiennej 17. Wstęp na GRYOffline.pl 2014 będą mieć wyłącznie pełnoletnie osoby znajdujące się na liście gości (szczegóły rejestracji znajdziecie poniżej).

Atrakcje

Na zebranych czekać będzie sporo atrakcji. Największą ma stanowić możliwość zagrania w symulator wojenny War Thunder z wykorzystaniem okularów do rzeczywistości wirtualnej Oculus Rift. Szczegóły na temat pozostałych atrakcji, w tym zwyczajowego turnieju, ujawnimy w niedalekiej przyszłości.

Kto w tym roku okaże się mistrzem pada? - Zapraszamy na imprezę GRYOffline.pl 2014! Zagraj w War Thunder na Oculus Rift! - wiadomość - 2014-09-17
Kto w tym roku okaże się mistrzem pada?

Rejestracja

Aby zgłosić chęć udziału w imprezie, wystarczy do 1 października 2014 roku (środa) wysłać e-maila pod adres [email protected] z tematem GRYOffline.pl 2014. Mail powinien zawierać:

  1. dokładną ksywkę z serwisu gry-online.pl;
  2. w przypadku rejestracji osoby towarzyszącej, niezbędne jest również podanie jej ksywki z serwisu gry-online.pl.
  3. akceptujemy zgłoszenia wyłącznie osób pełnoletnich!

W przypadku zbyt dużej ilości chętnych decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla posiadaczy Abonamentów Premium z aktywną opcją VIP przygotowaliśmy 20 dodatkowych miejsc. Prosimy w mailu ze zgłoszeniem umieścić informację o posiadanej opcji VIP.

10 października będziemy rozsyłać potwierdzenia uczestnictwa w imprezie. Aby trafić na listę gości niezbędna będzie odpowiedź na to potwierdzenie do 15 października, do godziny 12:00.