Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2020, 10:19

autor: Entelarmer

Zapowiedziano Postal: Brain Damaged - spin-off retro kontrowersyjnej serii

Firma Running With Scissors zaprezentowała zwiastun gry Postal: Brain Damaged. Poboczna odsłona niesławnego cyklu FPS-ów od polskich studiów Hyperstrange oraz CreativeForge Games zadebiutuje na PC w tym samym roku co Postal 4: No Regerts.

Zapowiedziano Postal: Brain Damaged - spin-off retro kontrowersyjnej serii - ilustracja #1
Brutalna seria FPS-ów doczekała się oprawy wizualnej godnej zawartości.

Mało która seria gier zyskała taka niesławę co cykl Postal – dla wielu osób żywy dowód na to, że kontrowersje się sprzedają. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do względnego sukcesu marki, trzy wydane gry i nadchodząca czwarta część powinny je całkowicie rozwiać. Jakby tego było mało, firma Running With Scissors właśnie zapowiedziała Postal: Brain Damaged – poboczną odsłonę serii od polskich zespołów Hyperstrange oraz CreativeForge Games. Zwiastun produkcji możecie obejrzeć poniżej.

Jak widać na trailerze, Brain Damaged będzie FPS-em utrzymanym w stylu retro, z pikselową grafiką, rozgrywką bez współczesnych „udziwnień” pokroju chowania się za osłonami oraz szalonym, delirycznym światem. Ten ostatni ma być wynikiem majaków bohatera, który „lekko” przesadził z alkoholem. W efekcie jego poobijany mózg zabrał go do wyśnionego azylu, w którym pacjenci atakują go gumowym uzbrojeniem, a po lokacjach krążą zabójcze babcie oraz nieprzyzwoicie nachalni kosmici. W świecie, w którym umysł i zmysły bohatera zwracają się przeciwko niemu, Postal Dude może polegać tylko na jednym: starej, dobrej i – jak zwykle – mocno przesadzonej przemocy. Postal: Brain Damaged zadebiutuje na Steamie w przyszłym roku, tak samo jak nadchodząca czwarta odsłona cyklu. Tytuł będzie dostępny w pełnej polskiej wersji językowej.

Minimalne wymagania sprzętowe Postal: Brain Damaged:

  • System operacyjny: Windows Vista / 7 / 8 / 10
  • Procesor: dwurdzeniowy (2.0 GHz)
  • Karta grafiki: GeForce 9800GT lub lepsza
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni