Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2018, 13:43

autor: Adrian Werner

Zapowiedziano Farming Simulator 19

Firma Focus Home Interactive i studio GIANTS Software zapowiedziały Farming Simulator 19. Najnowsza odsłona popularnej serii rolniczej trafi jesienią na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Na premierę poczekamy do jesieni. - Zapowiedziano Farming Simulator 19 - wiadomość - 2018-02-15
Na premierę poczekamy do jesieni.
FARMING SIMULATOR 19 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: GIANTS Software
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Gatunek: symulacja rolnicza
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery pełnej wersji: jesień 2018 r.

Już od pewnego czasu wiedzieliśmy, że firma Focus Home Interactive szykuje się do ujawnienia kolejnej odsłony swojego popularnego cyklu symulatorów rolniczych. Teraz wydawca wreszcie oficjalnie zapowiedział ten projekt, który zatytułowany został po prostu Farming Simulator 19. Produkcja zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera ma nastąpić jesienią tego roku. Deweloperem tradycyjnie jest studio GIANTS Software.

Niestety, twórcy na razie nie udostępnili żadnych screenów ani filmików z fragmentami rozgrywki. Opublikowano za to krótki zwiastun CG.

Farming Simulator 19 zapowiadane jest jako duży krok naprzód dla całej serii. Gra zaoferuje mocno ulepszony silnik graficzny i w dniu premiery pozwoli na zabawę w trzech dużych otwartych światach. Wśród dostępnych regionów znajdzie się znana z fanom serii, ale znacznie ulepszona Ameryka Południowa oraz dwa dodatkowe, nieujawnione jeszcze tereny.

Produkcja pozwoli zarówno na samotną zabawę, jak i na rozgrywki multiplayer. Autorzy chwalą się, że nawiązali współpracę z nowymi producentami sprzętu, co pozwoli graczom na skorzystanie z wielu niedostępnych wcześniej maszyn.

Rozszerzeniu ulegnie również lista zwierząt, którą zasilą m.in. konie. Nie zabraknie także dodatkowych roślin, aktywności oraz mechanik. Niestety, autorzy poskąpili konkretów odnośnie wszystkich tych nowości, więc na więcej informacji przyjdzie nam jeszcze poczekać.

  1. Oficjalna strona serii
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19