Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2015, 19:48

autor: Renox

Zapowiedziano dwie nowe odsłony Assassin’s Creed Chronicles – India i Russia

Wszystko wskazuje na to, że Assassin's Creed Chronicles będzie składać się łącznie z trzech oddzielnych produkcji. Zapowiedziana w ubiegłym roku gra platformowa Assassin's Creed Chronicles: China zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej 22 kwietnia, natomiast premiery dwóch kolejnych części cyklu – India oraz Russia – spodziewać możemy się jesienią tego roku.

W ubiegłym roku firma Ubisoft zapowiedziała premierę przygodowej, platformowej gry akcji w uniwersum serii Assassin’s Creed, która zrealizowana została jako bonus dla osób zamawiających przepustkę sezonową do Unity. Okazuje się, że omawiane Assassin's Creed Chronicles: China, pozwalające wcielić się w osobę asasynki Shao Jun, zadebiutuje w cyfrowej dystrybucji 21 kwietnia na terenie Stanów Zjednoczonych i 22 kwietnia na Starym Kontynencie. To jednak nie koniec dobrych informacji dla fanów, ponieważ deweloperzy zapowiedzieli również powstanie dwóch kolejnych pobocznych odsłon cyklu Chronicles. Informacja na temat następnych planowanych spin-offów z października ubiegłego roku okazuje się być zatem jak najbardziej prawdziwa.

Szczegółów na temat obu zapowiedzianych gier znaleźć możemy w tym momencie niewiele, jednak deweloperzy ujawnili ich krótką charakterystykę. Drugi epizod przeniesie graczy na teren Indii do roku 1841 roku, kiedy to Imperium Sikh przygotowuje się do wojny. Wcielimy się tutaj w postać asasyna Arbaaza Mira znanego z komiksu Assassin’s Creed: Brahman. Natomiast ostatnia część serii zabierze nas do porewolucyjnej Rosji, do roku 1918 roku, gdzie bawić będziemy się jako Nikolai Orelov, postać, którą przypomną sobie wszyscy zaglądający do komiksów Assassin's Creed: The Fall oraz The Chain.

Cykl Assassin's Creed Chronicles ostatecznie składać się będzie z trzech części: China, India oraz Russia. - Zapowiedziano dwie nowe odsłony Assassin’s Creed Chronicles – India i Russia - wiadomość - 2015-04-01
Cykl Assassin's Creed Chronicles ostatecznie składać się będzie z trzech części: China, India oraz Russia.

Dwie ostatnie odsłony cyklu zadebiutują na rynku jesienią tego roku. Co istotne, wszystkie części Assassin's Creed Chronicles dostępne będą zarówno oddzielnie, jak i łącznie w ramach przepustki sezonowej na pecetach i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Zwiastun tej serii spin-offów opublikowany przez firmę Ubisoft znajdziecie na początku niniejszej nowinki.