Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2019, 09:02

autor: Adrian Werner

Zapowiedziano dodatek American Truck Simulator Utah

Zespół SCS Software zapowiedział Utah, czyli kolejny dodatek do popularnego symulatora ciężarówek American Truck Simulator. Rozszerzenie ukaże się w tym roku.

Dodatek ukaże się w tym roku. - Zapowiedziano dodatek American Truck Simulator Utah - wiadomość - 2019-07-05
Dodatek ukaże się w tym roku.
AMERICAN TRUCK SIMULATOR W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: SCS Software
  2. Wydawca: SCS Software
  3. Gatunek: symulator
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: 2 lutego 2016 r.

Studio SCS Software zapowiedziało American Truck Simulator: Utah, czyli kolejny dodatek do popularnego symulatora ciężarówki z 2016 roku. Jak zwykle autorzy tydzień wcześniej wypuścili pierwsze screeny, ale nie podali, czego one dotyczą, Fani szybko doszli do wniosku, że chodzi o rozszerzenie koncentrujące się na stanie Utah. Teraz wiemy, że się nie pomylili.

Tak jak poprzednie dodatki, American Truck Simulator: Utah ma być rozszerzeniem niesamodzielnym, więc do zabawy będzie potrzebna podstawowa wersja gry. Produkcja ma zadebiutować jeszcze w tym roku, ale na razie autorzy nie są gotowi podać dokładniejszego terminu premiery.

Utah to trzynasty największy stan USA pod względem powierzchni. Zamieszkują go trzy miliony osób. W grze zaoferuje on zarówno skaliste tereny, pokryte śniegiem góry, jak i tętniące życiem metropolie. Gracze będą mogli współpracować z szeroką gamą firm zajmujących się m.in. górnictwem i nowoczesnymi technologiami. W porównaniu z wersją podstawową, w dodatku pojawią się także nowe towary do transportu.

Przypomnijmy, że American Truck Simulator ukazało się 2 lutego 2016 roku, wyłącznie na PC. Produkcja przypadła do gustu naszemu recenzentowi, który wystawił jej notę 8.5/10. Do tej pory gra doczekała się trzech dużych płatnych rozszerzeń w postaci wydanego w 2017 r. New Mexico, zeszłorocznego dodatku Oregon oraz DLC Washington, które ukazało się w ubiegłym miesiącu. Sporym zaskoczeniem jest więc, że Utah ma zadebiutować jeszcze w 2019 r., gdyż do tej pory zespół wypuszczał jeden dodatek rocznie.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry American Truck Simulator - ETS 2 może przejść na emeryturę
  3. Jedziemy do Arizony wraz z grą American Truck Simulator

Ostatnia aktualizacja: 2019-07-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.