Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2016, 12:34

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Zapowiedziano DLC do gry, której nie zapowiedziano

Firma PlayWay zaskoczyła nas dziś niecodzienną zapowiedzią. Wydawca rozmaitych symulatorów ujawnił bowiem, że powstaje dodatek Złoty pociąg (Golden Train) do niezapowiedzianej jeszcze gry Train Service.

Firma PlayWay dokonała dziś bardzo dziwnej zapowiedzi. Wydawca takich tytułów jak Helicopter: Natural Disasters, Car Mechanic Simulator 2015 czy też Symulator Farmy 2015 ujawnił dodatek Złoty pociąg (Golden Train) do niezapowiedzianej jeszcze gry Train Service. Mało tego, na oficjalnej stronie projektu zamieszczono powyższy zapis rozgrywki oraz, co dużo ciekawsze, poniższe, nieoficjalne nagranie prezentujące kilka minut gameplayu, opublikowane kilka miesięcy temu na kanale YouTube BuraczekCebulaczek. Zazwyczaj w takich sytuacjach wydawcy usuwają tego typu materiały, a w tym przypadku jest on w pewien sposób promowany. Krótko pisząc, dawno nie mieliśmy do czynienia z tak dziwaczną zapowiedzią, no ale przynajmniej wiemy, że firma pracuje nad nową grą oraz dodatkiem.

Niestety przy okazji nie podzielono się właściwie żadnymi informacjami dotyczącymi rzeczonych tytułów. Oczywiście sama nazwa zdradza, że dodatek poruszy tematykę słynnego złotego pociągu, który ponoć jest zakopany gdzieś pod Wałbrzychem. Jeżeli chodzi o rozgrywkę wygląda na to, że dostaniemy eksploracyjną przygodówkę FPP i to właściwie tyle. Przedstawiciel firmy PlayWay nie zdradził niczego i wspomniał jedynie, że kampania marketingowa Train Service ruszy w trzecim kwartale bieżącego roku. Czekamy zatem na pierwsze konkrety, a tymczasem zostawiam Was z kilkoma screenami pochodzącymi zarówno z dodatku Złoty pociąg (Golden Train) jak i samej „podstawki”.

Złotego pociągu poszukamy w dodatku do gry Train Service. - Zapowiedziano DLC do gry, której nie zapowiedziano - wiadomość - 2016-01-25
Złotego pociągu poszukamy w dodatku do gry Train Service.
Screeny z gry Train Service. - Zapowiedziano DLC do gry, której nie zapowiedziano - wiadomość - 2016-01-25
Screeny z gry Train Service.