Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2018, 19:26

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Zapowiedziano Defiance 2050 na konsole Xbox One, PlayStation 4 i PC-ty

Strzelanka MMO Defiance z 2013 roku doczeka się nowej wersji nazwanej Defiance 2050. Gra ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach.

Zapowiedziano Defiance 2050 na konsole Xbox One, PlayStation 4 i PC-ty - ilustracja #1
Defiance 2050 w skrócie:
  • gra MMO free-to-play na konsole XOne, PS4 i PC-ty;
  • będzie to nowa wersja produkcji wypuszczonej w 2013 roku;
  • wkrótce mają się rozpocząć beta-testy, do których można się zapisać na oficjalnej stronie gry.

Firma Trion Worlds zapowiedziała grę free-to-play Defiance 2050 na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Niestety przy okazji nie podzielono się zbyt wieloma szczegółami, gdyż opublikowano jedynie krótki zwiastun i trwający zaledwie półtorej minuty dziennik dewelopera. W 2013 roku studio wydało strzelankę MMO Defiance na PC-ty, PlayStation 3 i Xboksa 360. Nadchodząca produkcja najwidoczniej będzie jej nowoczesnym wcieleniem z kilkoma poważnymi zmianami. Twórcy mówią m.in. o zupełnie nowym systemie klas postaci. Ponadto tytuł ma oferować duży otwarty świat, mnóstwo broni, toczone na wielką skalę potyczki oraz znacznie usprawnioną oprawę graficzną. Szczegóły mamy jednak poznać w najbliższych tygodniach.

Jeżeli jesteście zainteresowani, to warto zajrzeć na oficjalną stronę gry, gdzie możecie zapisać się do nadchodzących beta-testów. Nie wiemy, kiedy dokładnie się rozpoczną, ale ma to nastąpić wkrótce.

Przypominamy, że oryginalne Defiance startowało jako płatna produkcja, ale w 2014 roku deweloperzy przeszli na model free-to-play. Defiance 2050 jest od początku tworzone z myślą o tej formie dystrybucji. Warto także wspomnieć, że starej grze towarzyszył serial telewizyjny. W założeniach wydarzenia przedstawione na małym ekranie miały wpływać na zadania w MMO, ale koniec końców serial skasowano po trzech sezonach, ponieważ nie cieszył się wielką popularnością. W przypadku nowej pozycji nie wspomniano nic o żadnym powiązanym z nią projekcie.