Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2019, 16:10

autor: AlexB

Zamknięta beta Mortal Kombat 11 i lepsze tekstury dla Monster Hunter World - wieści

Dziś piszemy o szczegółach zamkniętej bety Mortal Kombat 11 i darmowym DLC do Monster Hunter: World, które doda do pecetowej wersji wysokiej rozdzielczości tekstury. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Szczegóły zamkniętej bety Mortal Kombat 11

W przyszłym tygodniu, a konkretnie między 28 a 31 marca, odbędzie się zamknięta beta Mortal Kombat 11. Udział w niej będą mogły wziąć wszystkie osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na kolejną odsłonę popularnego cyklu bijatyk na PlayStation 4 oraz Xboksie One. W czasie testów będzie można wcielić się w pięciu wojowników - Barakę, Jade, Kabala, Scarlet i Scorpiona – i stanąć do rywalizacji w trybie wieloosobowym oraz wspiąć się na sam szczyt doskonale znanej wszystkim fanom serii klasycznej wieży, a także sprawdzić rozbudowaną personalizację postaci.

Ponadto studio NetherRealm opublikowało nowy fragment rozgrywki z Mortal Kombat 11, na którym można zobaczyć pojedynek między Kotal Kahnem a córką Jaxa Jacqui Briggs. Można go obejrzeć powyżej. Przypominamy, że pełna wersja gry ukaże się na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch 23 kwietnia bieżącego roku.

DLC do Monster Hunter: World z wysokiej jakości teksturami wkrótce na PC

Monster Hunter: World wkrótce będzie jeszcze ładniejszy. - Zamknięta beta Mortal Kombat 11 i lepsze tekstury dla Monster Hunter World - wieści - wiadomość - 2019-03-22
Monster Hunter: World wkrótce będzie jeszcze ładniejszy.

Firma Capcom zapowiedziała, że 4 kwietnia pecetowa wersja Monster Hunter: World doczeka się specjalnego darmowego DLC. W jego skład wejdą wysokiej jakości tekstury, o które od dawna prosili gracze komputerowi. Będą one wymagały 40 GB wolnego miejsca na dysku i minimum 8GB VRAM. Więcej szczegółów na temat wymagań sprzętowych rozszerzenia zostanie podanych wkrótce.

Próbka tego, co zaoferuje darmowe DLC. - Zamknięta beta Mortal Kombat 11 i lepsze tekstury dla Monster Hunter World - wieści - wiadomość - 2019-03-22
Próbka tego, co zaoferuje darmowe DLC.

Wraz z darmowym DLC, Monster Hunter: World doczeka się nowej aktualizacji, oznaczonej numerem 5.2. Doda ona między innymi anti-aliasing TAA+FXAA, ulepszoną obsługę myszki oraz opcję Friends Can Join w ustawieniach prywatnej sesji. Ponadto naprawi szereg błędów, w tym związanych z lokalizacjami. Więcej informacji na temat łatki znajdziecie tutaj.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. AI: The Somnium Files
 2. We. the Revolution
 3. The Cycle
 4. Helix Jump
 5. Gears POP!
 6. Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
 7. Wolfpack
 8. Temtem
 9. Stranger Things 3: The Game
 10. Schizm 3: Nemezis
 11. Pine
 12. Overland

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zwiastun #1
 2. Throne of Lies: The Online Game of Deceit zwiastun #1
 3. The World Next Door zwiastun #1
 4. Solar Ash Kingdom zwiastun #1
 5. Mutazione zwiastun #1
 6. Apex Legends Octane
 7. Kunai zwiastun #1
 8. FUN! FUN! Animal Park zwiastun #1
 9. Command: Desert Storm zwiastun #1
 10. Battlefield V Firestorm - zwiastun rozgrywki