Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2012, 10:16

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Zagraj w dodatek DLC jeszcze przed premierą pełnej wersji gry Król Artur II

Firmy Paradox Entertainment i Neocore Games poinformowały, że osoby, które złożą (bądź już złożyły) zamówienia przedpremierowe na grę Król Artur II otrzymają za darmo natychmiastowy dostęp do dodatku zatytułowanego Dead Legion. DLC stanowić będzie prolog do głównej historii opowiedzianej w pełnej wersji tytułu.

Firmy Paradox Entertainment i Neocore Games poinformowały, że gracze, którzy zamówią przedpremierowo grę Król Artur II za pośrednictwem serwisów Steam, Gamersgate, GameStreamer lub PC Game Store otrzymają za darmo dodatek DLC zatytułowany Dead Legions i będą mogli w niego zagrać jeszcze przed premierą pełnej wersji!

Trzeba przyznać, że jest to bardzo oryginalny i ciekawy krok ze strony wydawców gry, czyli firmy Paradox. Tym samym, Dead Legions jest najprawdopodobniej pierwszym dodatkiem DLC, w który można zagrać przed premierą gry. Ta wyjątkowa oferta dotyczy jednak tylko graczy, którzy złożą preordery w wyżej wymienionych serwisach. Aktualnie nie wiemy, czy w późniejszym terminie otrzymamy możliwość pobrania dodatku za opłatą. Z okazji ogłoszenia tej ciekawej oferty, wydawcy przygotowali specjalny zwiastun.

King Arthur II: Dead Legions jest prologiem do historii opowiedzianej w pełnej wersji gry, której wydarzenia zostały umiejscowione w czasach legendarnego króla Artura. Graczom przyjdzie wcielić się w rolę Septimusa Sulli i pokierować rzymskimi legionami stacjonującymi na terenie Brytanii. W czasie rozgrywki podejmiemy się rozwiązania tajemnicy wału Hadriana, a także spotkamy się z duchami poległych legionów.

Przypominamy, że King Arthur II to kontynuacja gry łączącej elementy strategii i RPG-a. Produkcja utrzymana jest w mroczniejszej atmosferze niż poprzedniczka i wprowadza masę ulepszeń w stosunku do „jedynki”. Tytuł zadebiutuje na pecetach 13 stycznia 2012 roku. W Polsce dystrybutorem gry jest firma Cenega, która wyda ją w kinowej polskiej wersji językowej.