Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2012, 19:54

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Zagraj w demo gry UFC Undisputed 3 i wygraj bilet na galę sportów walki

CD Projekt organizuje konkurs związany z nadchodzącą premierą gry UFC Undisputed 3 i jej wersją demonstracyjną. Nagrodą dla uczestników będzie bilet na galę Galę Konfrontacji Sztuk Walki, która odbędzie się 25 lutego w Płocku.

Firma CD Projekt, która jest polskim wydawcą gry UFC: Undisputed 3, przygotowała konkurs dla graczy i fanów sztuk walki. Jego główną nagrodą będzie bilet na Galę Konfrontacji Sztuk Walki, która odbędzie się 25 lutego w Płocku. Co musimy zrobić by wziąć w nim udział? Pierwszym krokiem będzie pobranie dema UFC: Undisputed 3, które dostępne jest już od jakiegoś czasu zarówno dla użytkowników Playstation 3 jak i Xboksów. Drugim, nagranie filmu z rozgrywki, na którym pokonujemy przeciwnika. Trzecim, wysłanie do 17 lutego gotowego klipu pod adres [email protected]. Ponieważ zgrywanie obrazu z konsoli może sprawić kłopot, organizator akceptuje także filmy wykonane za pomocą kamer, telefonów komórkowych czy aparatów fotograficznych. Zwycięży wideo przedstawiające najszybszą wygraną poprzez techniczny nokaut (K.O techniczne).

Jeżeli nie wiecie czego spodziewać się po grze i jej demie, CD Projekt zachęca do obejrzenie promującego je trailera.

Gra UFC: Undisputed 3 ukaże się w naszym kraju 17 lutego, na konsolach Playstation 3 i Xbox 360, w sugerowanej cenie detalicznej 229,99 zł. Tytuł można zamówić również w naszym sklepie, gdzie dostępny jest w przedsprzedaży za jedyne 179,90zł.