Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2012, 09:28

Rift – bezpłatny trial bez limitu czasowego, nowy patch w drodze

Nowy trial gry MMO Rift umożliwia stworzenie postaci i rozwinięcie jej do 20 poziomu w wybranych lokacjach. W ten sposób twórcy produkcji ze studia Trion Worlds chcą zachęcić do niej nowych graczy. Deweloper pracuje też nad kolejnym dodatkiem do swojego dzieła.

Firma Trion Worlds wystartowała z nową promocją gry MMO Rift – jest nią trial, który umożliwia rozwijanie postaci do 20 poziomu bez żadnych opłat. Twórcy chcą w ten sposób zachęcić nowych graczy do wypróbowania produkcji. Wkrótce otrzyma ona łatkę wprowadzającą parę poprawek i dodatków, w tym chociażby system brania ślubu.

Z darmowego triala mogą skorzystać wszyscy zainteresowani gracze – wystarczy udać się na oficjalną stronę gry i założyć konto Trion. Dzięki temu będziemy mogli ściągnąć klienta Rift i rozwijać postać do 20 poziomu w lokacjach Terminus, Mathosia, Freemarch, Silverwood i mieście stołecznym wybranej frakcji. Darmowa wersja gry nie jest opatrzona limitami czasowymi.

Rift – bezpłatny trial bez limitu czasowego, nowy patch w drodze  - ilustracja #1

Studio odpowiedzialne za Rift ma pełne ręce roboty, bo właśnie szykuje łatkę o numerze 1.7. Patch wprowadzi nowe zadania i podziemia, poprawi PvP i doda specjalny tryb Expert. Jedną z zabawniejszych nowych opcji wydaje się możliwość urządzenia wirtualnego wesela i zaproszenia na nie znajomych z gry. Więcej informacji o patchu znajdziecie w tym miejscu.

Rift zadebiutował w marcu ubiegłego roku i okazał się całkiem ciekawą propozycją dla fanów gatunku (o czym przekonacie się z naszej recenzji). Olbrzymią zaletą produkcji jest próba zdynamizowania rozgrywki przez wprowadzenie tytułowych „wirów czasoprzestrzennych”, zmieniających sytuację w poszczególnych lokacjach. Studio Trion Worlds zarobiło całkiem sporo na swoim dziele i planuje jego dalszy rozwój.

  1. Oficjalna strona Rift
  2. Recenzja Rift