Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 1 kwietnia 2019, 18:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zacięty finał turnieju Rocket League - obejrzyj relację z komentarzem

Ostatni turniej trzeciego sezonu Friendly Fire dobiegł końca. Tym razem uczestnicy rywalizowali w Rocket League o myszki SteelSeries i 100 punktów do rankingu, w którym do wygrania jest konsola PlayStation 4 PRO.

Zacięty finał turnieju Rocket League - obejrzyj relację z komentarzem - ilustracja #1

Trzeci sezon turniejów zakończyliśmy zawodami 2v2 w Rocket League. Dwuosobowe drużyny walczyły o myszki SteelSeries Rival 310 i ostatnią szansę na punkty do rankingu Friendly Fire. W półfinale zmierzyły się ze sobą drużyny BTRS i Mongolscy Przymytnicy Rzeżuchy oraz Łebet i Azaris Esports.

Pierwsze spotkanie rozpoczęło się bardzo wyrównanie. Po zaciętej wymianie ciosów BTRS wygrało 5:4 i zapowiadał się bardzo ciekawy mecz. Niestety Mongolscy Przymytnicy chyba przestali już wierzyć w wygraną i w drugim starciu odpuścili,przegrywając wysoko 6:2. Podobnie potoczył się drugi półfinał. O ile w pierwszej rundzie Azaris Esports przegrało tylko 2:3, to w drugiej Łebet nie dał im już żadnych szans. Zmiażdżył rywali 4:0 i gładko przeszedł do finału. Tam czekała już na niego ekipa BTRS, czyli zwycięzcy poprzedniego turnieju i faworyci zawodów.

Pierwszy finałowy mecz był bardzo zacięty. Drużyny wymieniały cios za cios, zdobywając łącznie aż 11 bramek. Ostatecznie zwycięzca mógł być tylko jeden. BTRS wygrało w dogrywce 6:5 i zapewniło sobie pierwszy punkt w walce do trzech wygranych. Potem było już tylko lepiej - drugi mecz zwyciężyło 4:2, a trzeci 4:1 i po raz kolejny zostało mistrzami turnieju Friendly Fire. W nagrodę bruzz i niseron otrzymują od nas myszki SteelSeries Rival 310 oraz 100 punktów do rankingu Friendly Fire. Gratulujemy!

Pełną drabinkę turnieju możecie znaleźć tutaj, a aktualny ranking Friendly Fire i relację z turnieju umieszczamy poniżej.

Zacięty finał turnieju Rocket League - obejrzyj relację z komentarzem - ilustracja #2

Ranking Friendly Fire – 1 kwietnia

Zacięty finał turnieju Rocket League - obejrzyj relację z komentarzem - ilustracja #3