Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 kwietnia 2019, 19:25

autor: Entelarmer

Nowe nagranie z planu serialowego Wiedźmina ujawnia kolejną lokację

Do sieci trafił kolejny filmik z planu serialu Wiedźmin. Choć nie zdradza wiele, dzięki niemu fani poznali następną lokację, którą zobaczymy w produkcji platformy Netflix – zamek Vajdahunyad na Węgrzech.

Netflix nie ujawnił wiele na temat serialu, ale pozwolił fanom na zamieszczanie własnych materiałów z planu filmowego. - Nowe nagranie z planu serialowego Wiedźmina ujawnia kolejną lokację - wiadomość - 2019-04-01
Netflix nie ujawnił wiele na temat serialu, ale pozwolił fanom na zamieszczanie własnych materiałów z planu filmowego.

Miniony miesiąc przyniósł wiele zdjęć i nagrań z planu serialu Wiedźmin. Co prawda zabrakło wśród nich oficjalnych materiałów, ale że ekipa odpowiedzialna za produkcję niezbyt kryła się przed turystami, fani uchwycili sporo scen. Ostatni z tych przecieków nie jest szczególnie interesujący, ale przynajmniej zdradził kolejną lokację uwzględnioną w filmie. Użytkownik o pseudonimie gravemaster7 udostępnił w serwisie Reddit filmik z węgierskiego zamku Vajdahunyad, w którym niedawno przebywali twórcy serialowego Wiedźmina. Miały również pojawić się zdjęcia z wnętrza, ale w chwili pisania tego tekstu jeszcze ich nie zamieszczono. Jeśli chcecie zobaczyć to miejsce w pełnej krasie, fanowski Twitter opublikował garść wysokiej jakości zdjęć znalezionych w Internecie, prezentujących Vajdahunyad.

O ile nie brakuje pogłosek oraz zdjęć i nagrań zrobionych przez turystów, o tyle oficjalnych komunikatów wciąż mamy jak na lekarstwo. Co prawda, Lauren S. Hissrich – showrunnerka serialu – wspomina czasem o produkcji, ale jej wpisy trudno uznać za szczególnie bogate w konkretne informacje. Najwyraźniej na szczegóły od Netfliksa przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Na razie potwierdzono tylko, że zakończono kręcenie zdjęć w zamku Vajdahunyad (via Reddit).