Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 marca 2019, 13:40

autor: AlexB

Geralt na nieoficjalnym zdjęciu z planu Wiedźmina od Netfliksa

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z planu serialowego Wiedźmina od Netfliksa. Tym razem jest ono szczególnie interesujące, gdyż przedstawia tytułowego bohatera, Geralta z Rivii.

Mnożą się nieoficjalne zdjęcia z planu serialowego Wiedźmina. - Geralt na nieoficjalnym zdjęciu z planu Wiedźmina od Netfliksa  - wiadomość - 2019-03-19
Mnożą się nieoficjalne zdjęcia z planu serialowego Wiedźmina.

Od dłuższego czasu ekipa Netfliksa znajduje się na Wyspach Kanaryjskich, gdzie kręcona jest część scen wyczekiwanej przez wielu nowej ekranizacji Wiedźmina Andrzeja Sapkowskiego. Prace toczą się w plenerze, dzięki czemu mieliśmy już okazję zobaczyć kilka interesujących zdjęć z planu, zrobionych ukradkiem i wrzuconych do sieci. Na niektórych mogliśmy zobaczyć Anyę Chalotrę w roli Yennefer, inne przedstawiały statystów. Teraz przyszedł czas na coś dużo większego. Czujne oko jednego z fotografów wypatrzyło bowiem samego Geralta z Rivii, czyli głównego bohatera cyklu.

Niczym zdjęcie Wielkiej Stopy. - Geralt na nieoficjalnym zdjęciu z planu Wiedźmina od Netfliksa  - wiadomość - 2019-03-19
Niczym zdjęcie Wielkiej Stopy.

Powyższe zdjęcie zostało zrobione ze sporej odległości. Trudno zatem jednoznacznie orzec, czy przedstawia ono Henry'ego Cavilla, który wciela się w postać Białego Wilka, czy też jednego z jego dublerów. Lecz nawet mimo faktu, że fotografia nie pokazuje zbyt wielu szczegółów, może ona dawać pewien ogląd na to, jak słynny Wiedźmin będzie wyglądał w nadchodzącym serialu Netfliksa. Do tej pory jedynym tego typu przedsmakiem było krótkie ujęcie testowe, opublikowane w sieci pod koniec października ubiegłego roku.

Wiedźmińska ekipa ma pozostać na Wyspach Kanaryjskich do 27 marca. Niewykluczone zatem, że do tego czasu w sieci pojawi się więcej „partyzanckich” zdjęć prosto z planu serialu. Jednak na oficjalne materiały od Netfliksa będziemy musieli prawdopodobnie jeszcze trochę poczekać.

Nowa ekranizacja Wiedźmina ma mieć premierę na platformie Netflix jeszcze w tym roku. Prócz Cavilla i Chalotry zobaczymy w niej między innymi Freyę Allan, Jodhi May, Adama Levy'ego, Annę Shaffer oraz Macieja Musiała. Showrunnerką serialu jest Lauren S. Hissrich (Daredevill, Prezydencki poker). W produkcję zaangażowany jest również Tomasz Bagiński, znany między innymi jako twórca cyklu Legendy Polskie oraz nominowanej do Oscara animacji Katedra.

  1. Oficjalna strona platformy Netflix