Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 19 marca 2019, 13:40

autor: AlexB

Geralt na nieoficjalnym zdjęciu z planu Wiedźmina od Netfliksa

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z planu serialowego Wiedźmina od Netfliksa. Tym razem jest ono szczególnie interesujące, gdyż przedstawia tytułowego bohatera, Geralta z Rivii.

Mnożą się nieoficjalne zdjęcia z planu serialowego Wiedźmina. - Geralt na nieoficjalnym zdjęciu z planu Wiedźmina od Netfliksa  - wiadomość - 2019-03-19
Mnożą się nieoficjalne zdjęcia z planu serialowego Wiedźmina.

Od dłuższego czasu ekipa Netfliksa znajduje się na Wyspach Kanaryjskich, gdzie kręcona jest część scen wyczekiwanej przez wielu nowej ekranizacji Wiedźmina Andrzeja Sapkowskiego. Prace toczą się w plenerze, dzięki czemu mieliśmy już okazję zobaczyć kilka interesujących zdjęć z planu, zrobionych ukradkiem i wrzuconych do sieci. Na niektórych mogliśmy zobaczyć Anyę Chalotrę w roli Yennefer, inne przedstawiały statystów. Teraz przyszedł czas na coś dużo większego. Czujne oko jednego z fotografów wypatrzyło bowiem samego Geralta z Rivii, czyli głównego bohatera cyklu.

Niczym zdjęcie Wielkiej Stopy. - Geralt na nieoficjalnym zdjęciu z planu Wiedźmina od Netfliksa  - wiadomość - 2019-03-19
Niczym zdjęcie Wielkiej Stopy.

Powyższe zdjęcie zostało zrobione ze sporej odległości. Trudno zatem jednoznacznie orzec, czy przedstawia ono Henry'ego Cavilla, który wciela się w postać Białego Wilka, czy też jednego z jego dublerów. Lecz nawet mimo faktu, że fotografia nie pokazuje zbyt wielu szczegółów, może ona dawać pewien ogląd na to, jak słynny Wiedźmin będzie wyglądał w nadchodzącym serialu Netfliksa. Do tej pory jedynym tego typu przedsmakiem było krótkie ujęcie testowe, opublikowane w sieci pod koniec października ubiegłego roku.

Wiedźmińska ekipa ma pozostać na Wyspach Kanaryjskich do 27 marca. Niewykluczone zatem, że do tego czasu w sieci pojawi się więcej „partyzanckich” zdjęć prosto z planu serialu. Jednak na oficjalne materiały od Netfliksa będziemy musieli prawdopodobnie jeszcze trochę poczekać.

Nowa ekranizacja Wiedźmina ma mieć premierę na platformie Netflix jeszcze w tym roku. Prócz Cavilla i Chalotry zobaczymy w niej między innymi Freyę Allan, Jodhi May, Adama Levy'ego, Annę Shaffer oraz Macieja Musiała. Showrunnerką serialu jest Lauren S. Hissrich (Daredevill, Prezydencki poker). W produkcję zaangażowany jest również Tomasz Bagiński, znany między innymi jako twórca cyklu Legendy Polskie oraz nominowanej do Oscara animacji Katedra.

  1. Oficjalna strona platformy Netflix
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.