Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 9 grudnia 2019, 15:20

autor: Froozyy

Za nami pierwszy półfinał turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

W zeszłą sobotę odbył się pierwszy półfinał w ramach turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. Poznaliśmy już trzech zawodników, którzy 21 grudnia powalczą w wielkim finale o pozostałe nagrody z puli 25 000 złotych oraz słodkie upominki od marki E.Wedel.

Znamy pierwszych finalistów turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. - Za nami pierwszy półfinał turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! - wiadomość - 2019-12-09
Znamy pierwszych finalistów turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

W zeszłą sobotę odbył się pierwszy półfinał turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!, który organizujemy dla Was wspólnie z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Tym samym poznaliśmy pierwszych trzech finalistów, którzy 21 grudnia powalczą o wysokie nagrody pieniężne. Zwycięzca wielkiego finału zgarnie 8 000 złotych. Poniżej prezentujemy pełne wyniki pierwszego spotkania półfinałowego.

Wyniki półfinału I – 07.12

Zwycięzcą pierwszego półfinału został klima, zdobywając 190 punktów. Do finału awansowali również pablojuszix95 oraz Juzio Koks z wynikami na poziomie 170 oraz 150 punktów. Na udział w ostatecznym etapie wciąż może liczyć Prolaczek, który przejdzie dalej, jeśli w drugim półfinale zawodnik z czwartego miejsca będzie mieć gorszy wynik.

Kolejne spotkanie w ramach rozgrywek półfinałowych odbędzie się w tę sobotę (tj. 14 grudnia). Oficjalną transmisję będziecie mogli obejrzeć na naszym kanale na platformie Twitch od godziny 19:00.

Przypominamy, że zawodnicy walczą cały czas o nagrody z puli o łącznej wartości 25 000 złotych oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel. Każdy ze zwycięzców rozgrywek półfinałowych może liczyć na nagrody pieniężne i słodkie upominki.

Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.
Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.