Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2019, 15:10

autor: AlexB

Gracze Fortnite obejrzą fragment Star Wars 9 w grze

Gracze Fortnite wkrótce będą mieli okazję przedpremierowo obejrzeć fragment filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Zostanie on wyświetlony w wirtualnym kinie Risky Reels 14 grudnia o godzinie 19:30 czasu polskiego.

Niezależnie od tego, czy ktoś uważa Fortnite: Battle Royale za przyjemną sieciową strzelankę, czy też rak toczący branżę gier, jedno trzeba uczciwie przyznać – jest to szalenie popularny fenomen kulturowy. Nic zatem dziwnego, że wielkie wytwórnie filmowe chętnie nawiązują współpracę z firmą Epic Games i promują w jej przebojowej produkcji swoje nadchodzące filmy. Stąd specjalne eventy tematycznie związane z Avengersami czy Johnem Wickiem. Z kolei w ubiegłym tygodniu w grze wystartowało wydarzenie, w którym rolę główną grają Gwiezdne wojny. W jego ramach zdobyć można skórkę Szturmowca, a na niebie pojawił się gwiezdny niszczyciel. Jak się jednak okazuje, na tym nie koniec. Pojawiło się ogłoszenie, że 14 grudnia gracze Fortnite będą mogli przedpremierowo obejrzeć część filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie.

Pokaz fragmentu produkcji stanowiącej domknięcie najnowszej trylogii Gwiezdnych wojen odbędzie się w kinie samochodowym Risky Reels, które znajduje się mniej więcej na środku mapy Fortnite: Battle Royale. W dniu wydarzenia jego podwoje otworzą się o godzinie 19:30 czasu polskiego. Sam seans rozpocznie się pół godziny później. Na czas eventu najprawdopodobniej wyłączona zostanie możliwość eliminowania przeciwników.

Warto jeszcze zaznaczyć, że fortnite'owy pokaz fragmentu filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie uświetni reżyser filmu, czyli J.J. Abrams. Pojawi się on w formie wirtualnego awatara i niewykluczone, że wygłosi małą przemowę przed startem seansu.

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie zadebiutuje w kinach 19 grudnia.

Na graczy Fortnite czeka olbrzymia atrakcja związana z Gwiezdnymi wojnami. - Gracze Fortnite obejrzą fragment Star Wars 9 w grze - wiadomość - 2019-12-09
Na graczy Fortnite czeka olbrzymia atrakcja związana z Gwiezdnymi wojnami.

Przypominamy, że to nie będzie pierwsze tego typu nietypowe wydarzenie w Fortnite. Na początku tego roku w grze miał miejsce krótki, dziesięciominutowy występ DJ-a Marshmello, który obejrzało przeszło 10 milionów osób. Czy przedpremierowemu pokazowi fragmentu Gwiezdnych wojen uda się zbliżyć do tego wyniku? Przekonamy się o tym już w najbliższą sobotę.

  1. Oficjalna strona gry Fortnite
  2. Fortnite: Battle Royale – poradnik do gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fortnite: Battle Royale

Fortnite: Battle Royale