Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2019, 11:41

autor: Froozyy

Halle Berry dołącza do Keanu Reevesa w nowej skórce Fortnite

W sklepie Fortnite pojawiła się nowa skórka z serii filmów John Wick. Do Keanu Reevesa dołącza Halle Berry, która w najnowszej części wcieliła się w rolę Sofii.

Sofia również doczekała się swojej wirtualnej wersji w grze Fortnite. - Halle Berry dołącza do Keanu Reevesa w nowej skórce Fortnite - wiadomość - 2019-06-29
Sofia również doczekała się swojej wirtualnej wersji w grze Fortnite.

Zestaw przedmiotów z najnowszego filmu o Johnym Wicku jest już dostępny w sklepie Fortnite. Zawiera on nową skórkę opartą na postaci granej przez Halle Berry, która w najnowszej części wcieliła się w rolę Sofii. Skin kosztuje 1500 V-bucksów, a wraz z nim dostaniecie torbę na broń. Oprócz tego ponownie dostępny jest też strój Johna Wicka za 2000 V-bucksów, w którego skład wchodzi również jego plecak. Za 500 V-bucksów kupicie prosty młot służący do zbierania surowców w grze. Pamiętajcie, że oferta jest ograniczona czasowo, więc nie zwlekajcie z zakupami. Poniżej prezentujemy wszystkie omówione skórki i przedmioty.

Skórka Sofii.
Skórka Sofii.
Plecak dołączony do skórki Sofii.
Plecak dołączony do skórki Sofii.
Skórka Johna Wicka.
Skórka Johna Wicka.
Plecak dołączony do skórki Johna Wicka.
Plecak dołączony do skórki Johna Wicka.
Prosty młot.
Prosty młot.

{encyklopedia}20255{encyklopedia}

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fortnite: Battle Royale

Fortnite: Battle Royale