Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2018, 09:23

autor: Góral

Pierwszy pokaz The Walking Dead: The Final Season już za kilka dni

Studio Telltale Games poinformowało, że w przyszłym tygodniu doczekamy się pierwszego pokazu gry The Walking Dead: A Telltale Games Series - The Final Season.

Oficjalna grafika promująca The Walking Dead: A Telltale Games Series - The Final Season. - Pierwszy pokaz The Walking Dead: The Final Season już za kilka dni - wiadomość - 2018-03-31
Oficjalna grafika promująca The Walking Dead: A Telltale Games Series - The Final Season.
The Walking Dead: A Telltale Games Series - The Final Season w skrócie:
  • przygodówka na konsole, urządzenia mobilne i PC-ty;
  • ukaże się w tym roku;
  • w najbliższy piątek doczekamy się pierwszego pokazu gry.

W lipcu 2017 roku studio Telltale Games zapowiedziało grę The Walking Dead: A Telltale Games Series - The Final Season, czyli ostatni sezon popularnej serii przygodówek opartych na komiksach Roberta Kirkmana. Do dziś nie doczekaliśmy się jednak zbyt wielu szczegółów na temat produkcji ani chociażby małego fragmentu rozgrywki. Sytuacja za kilka dni ulegnie zmianie, gdyż deweloper zamierza pokazać projekt 6 kwietnia podczas panelu na imprezie PAX East. Prelekcja rozpocznie się o godzinie 18:30 czasu polskiego, a obejrzycie ją na Twitchu. W tym samym dniu, ale w późniejszych godzinach, odbędą się również spotkania z cosplayerami oraz stream z ekipą Skybound. Krótko pisząc, jeżeli czekacie na finałowy sezon, to zarezerwujcie sobie czas w najbliższy piątek, gdyż właśnie wtedy w sieci powinno ukazać się sporo informacji.

The Walking Dead: A Telltale Games Series - The Final Season – rozpiska wydarzeń na PAX East. - Pierwszy pokaz The Walking Dead: The Final Season już za kilka dni - wiadomość - 2018-03-31
The Walking Dead: A Telltale Games Series - The Final Season – rozpiska wydarzeń na PAX East.

Cykl The Walking Dead: A Telltale Games Series został zapoczątkowany w kwietniu 2012 roku. Opowiada on o przygodach dziewczyny o imieniu Clementine oraz innych osobach starających się przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. Seria doczekała się trzech głównych sezonów. W przerwie pomiędzy pierwszym i drugim otrzymaliśmy jeszcze dodatek The Walking Dead: 400 Days, opowiadający o pierwszych 400 dniach życia kilku postaci po wybuchu epidemii. W 2016 roku pojawiła się poboczna miniseria The Walking Dead: Michonne - A Telltale Games Mini-Series, z tytułową Michonne w głównej roli. Pod koniec tego samego roku otrzymaliśmy trzeci pełnoprawny sezon, zatytułowany The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier, i na razie to tyle. Premiera finałowej części ma się odbyć w tym roku, ale dokładny termin nie jest jeszcze znany.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Walking Dead: The Final Season

The Walking Dead: The Final Season