Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 27 września 2018, 13:38

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Z platyną w Shadow of the Tomb Raider nie poszło wam tak łatwo

Drugie polowanie na trofea okazało się dużo trudniejsze od pierwszego. Tylko dwójka uczestników zdobyła wszystkie osiągnięcia, ale biorąc pod uwagę skalę gry, poradzili sobie z tym zadaniem błyskawicznie.

Z platyną w Shadow of the Tomb Raider nie poszło wam tak łatwo - ilustracja #1

Tym razem trofeowe wyzwanie okazało się dużo trudniejsze niż w przypadku Spider-Mana. W walce o największą liczbę osiągnięć w Shadow of the Tomb Raider zdobyć platynę udało się tylko dwójce uczestników. Najszybszy okazał się iSpeeDiR, a zwycięzca turnieju Spider-Mana pluszps zajął drugą pozycję. Na zdobycie platyny najlepszy zawodnik potrzebował niecałych 5 dni, a różnica między pierwszym i drugim miejscem wyniosła zaledwie kilka godzin! Do iSpeeDiRa powędruje myszka SteelSeries Rival 310, a pluszps otrzyma model Rival 110. Gratulujemy!

Listę 10 najlepszych łowców znajdziecie poniżej. Wszyscy uczestnicy otrzymają również punkty do rankingu drugiego sezonu Friendly Fire, w którym walczą o wybraną przez siebie konsolę oraz akcesoria komputerowe od SteelSeries.

1. iSpeeDiR

2. pluszps

3. brutto666

4. profesorKSW

5. DamianoKS

6. hoop

7. hezheron

8. Jesterss666

9. Gardzij

10. trzyem11

Z platyną w Shadow of the Tomb Raider nie poszło wam tak łatwo - ilustracja #2

Lubisz ładne samochody? Najwięcej czasu w grach wyścigowych spędzasz na ich malowaniu? Spróbuj swoich sił w naszym konkursie na najlepsze malowanie samochodu w grze Forza Horizon 4.

Z platyną w Shadow of the Tomb Raider nie poszło wam tak łatwo - ilustracja #3

Turniej Shadow of the Tomb Raider był częścią drugiego sezonu Friendly Fire. Zdobywaj punkty w rankingu i walcz o konsolę oraz sprzęt Steel Series.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Ranking Friendly Fire sezon 2 – 27 września

Z platyną w Shadow of the Tomb Raider nie poszło wam tak łatwo - ilustracja #4