Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 3 września 2018, 16:00

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Graj z nami, żeby wygrać konsolę lub sprzęt SteelSeries!

Duże zmiany w drugim sezonie Friendly Fire. Więcej nowych gier, niestandardowych turniejów i grania z redakcją. Teraz każdy ma szansę na zwycięstwo!

Graj z nami, żeby wygrać konsolę lub sprzęt SteelSeries! - ilustracja #1

Pierwszy sezon naszej turniejowej inicjatywy Friendly Fire dobiega końca, więc najwyższa pora na zapowiedź kolejnego. Przygotowaliśmy dla was naprawdę duże zmian!

Wystartował już pierwszy turniej nowego sezonu. Zdobywaj trofea na czas w grze Spider-Man i wygrywaj nagrody od SteelSeries oraz punkty w rankingu Friendly Fire.

Nowe gry zaraz po premierze

W drugim sezonie stawiamy przede wszystkim na nowe tytuły, w których każdy ma równe szanse. Większość turniejów organizowanych będzie tydzień po premierze gry, zanim jeszcze ustabilizuje się meta i zostanie wymyślona jedyna słuszna droga do zwycięstwa. Tytuły będziemy ogłaszać na bieżąco, ale na pewno nie zabraknie największych jesiennych hitów.

Nietypowe zasady

Kolejna duża zmiana, to zasady turniejów. Nadal nie zabraknie klasycznej rywalizacji w grach sieciowych, ale postaramy się również o bardziej nietypowe turnieje i konkursy. Od najlepszego malowania samochodu, po zdobywanie trofeów w grach singleplayer. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, bez względu na to jaki typ rozgrywki lubi najbardziej. Spodziewajcie się też turniejów, w których najpierw prowadzone będą zapisy, a dopiero później ogłaszane ich zasady. Kto nie lubi niespodzianek?

Nowy ranking i cenne nagrody

Ponownie wracamy z ogólnym rankingiem Friendly Fire, ale ten również doczekał się sporych zmian. Przede wszystkim do ostatecznego wyniku każdego uczestnika będzie zaliczało się tylko pięć turniejów z najlepszym wynikiem. W ten sposób nawet dołączając do zabawy w połowie sezonu, będzie można liczyć na wygraną. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, żeby walczyć we wszystkich zawodach. Czy to po to, żeby wygrać dodatkowe nagrody, czy żeby poprawić swój wynik punktowy.

Dla graczy z najlepszym wynikiem przewidzieliśmy cenne nagrody. Zwycięzca rankingu otrzyma wybraną przez siebie konsolę, a zawodnicy na czterech kolejnych miejscach sprzęt od SteelSeries. Każdy dostanie również specjalną koszulkę Friendly Fire z własną ksywką na plecach. Nie wykluczamy też dodatkowych nagród za szczególnie zabawne lub efektowne osiągnięcia. Bo czemu nie?

Redakcja dołącza do gry!

W redakcjach GRYOnline oraz TVGRY też mamy wielkich fanów rywalizacji i w tym sezonie na pewno dużo częściej spotkacie ich podczas turniejów. Ale bez obaw! Nie będą walczyć o przeznaczone dla uczestników nagrody (samo granie w pracy powinno im przecież wystarczyć), a jedynie o sławę, chwałę i uścisk dłoni prezesa. Czasami też dołączą do was w walkach drużynowych. Jeden z takich turniejów odbędzie się już dzisiaj w Quake Champions.

Graj z nami, żeby wygrać konsolę lub sprzęt SteelSeries! - ilustracja #2

Najważniejsze zmiany w skrócie

  • turniej w nowe gry 1-2 tygodnie po ich premierze, żeby każdy miał równy start i szanse na zwycięstwo;
  • nowe i różnorodne zasady turniejów. Od malowania samochodów w grze wyścigowej, po zdobywanie trofeów na czas w grach jednoosobowych. Masz jakieś ciekawe propozycje? Podziel się nimi w komentarzach. Nie wykluczamy żadnych zwariowanych pomysłów!
  • w ostatecznym rankingu brane będzie pod uwagę 5 turniejów z najlepszym wynikiem. Nie musisz brać udziału we wszystkich zawodach, a nawet możesz zacząć sezon w połowie i mieć szansę na zajęcie dobrego miejsca;
  • więcej wspólnego grania z redakcją GRYOnline.pl i TVGRY.

Punktacja

1. Udział w każdym kolejnym turnieju:

  1. 1 turniej – 10p.
  2. 2 turniej – 20p.
  3. 3 turniej – 30p.
  4. 4 turniej – 40p.
  5. 5 turniej – 50p.

Grając w pięciu lub więcej turniejach danego sezonu można zdobyć maksymalnie 150p. za udział.

2. Punktacja za zajęte miejsce. Inna dla każdego turnieju.

3. Limit punktów: w jednym sezonie można uzyskać punkty za maksymalnie pięć turniejów. Liczą się punkty za miejsce oraz udział. W przypadku rozegrania większej liczby turniejów, liczonych jest tych pięć, w których uzyskało się największą liczbę punktów.

Szczegółowy regulamin Friendly Fire znajdziesz tutaj.