Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 3 września 2018, 16:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zdobywaj trofea w grze Spider-Man i wygrywaj nagrody!

Na początku drugiego sezonu Friendly Fire zapraszamy was do wyścigu po trofea. Na osoby, które w ciągu tygodnia od premiery zdobędą najwięcej trofeów w grze Spider-Man czekają nagrody od SteelSeries i punkty do rankingu Friendly Fire. Zapisz się już teraz!

Zdobywaj trofea w grze Spider-Man i wygrywaj nagrody! - ilustracja #1

Lubisz zdobywać najtrudniejsze trofea? Uważasz grę za skończoną dopiero po wbiciu platyny? Pierwszy turniej nowego sezonu Friendly Fire jest właśnie dla ciebie! Zapraszamy do udziału w zawodach w zdobywanie trofeów na czas. Tytuł z którym przyjdzie się wam zmierzyć, to nadchodzący exclusive PlayStation 4, czyli Spider-Man. Każdy z uczestników ma tydzień od premiery gry na zdobycie jak największej liczby trofeów. Zwycięża ten kto zdobędzie ich najwięcej lub zdobędzie platynę w jak najkrótszym czasie. Jest tylko kilka warunków:

  1. Należy zarejestrować się do turnieju przez serwis Toornament nie później niż 13 września.
  2. Nie można mieć odblokowanego żadnego osiągnięcia przed 7 września. Chcemy w ten sposób wykluczyć osoby, które miały dostęp do gry przed premierą.
  3. Należy udostępnić trofea publicznie na swoim profilu PSN w celu weryfikacji wyniku.

Każdy z uczestników otrzyma punkty do drugiego sezonu Friendly Fire, a osoby z pierwszych dwóch miejsc słuchawki od firmy SteelSeries.

Zdobywaj trofea w grze Spider-Man i wygrywaj nagrody! - ilustracja #2

Turniej jest częścią drugiego sezonu Friendly Fire. Każdy jego uczestnik otrzyma punkty rankingowe, dzięki którym będzie mógł wygrać wybraną przez siebie konsolę lub sprzęt od SteelSeries. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Zapisy do zawodów prowadzone są przez serwis Toornament na głównej stronie zawodów. Tam też znajduje się dokładny opis zasad oraz regulamin.

Zdobywaj trofea w grze Spider-Man i wygrywaj nagrody! - ilustracja #3

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Główną stronę turnieju i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Najważniejsze terminy

  • Początek rejestracji: 3 września
  • Koniec rejestracji: 13 września 00:00
  • Koniec turnieju: 14 września 00:00
  • Ogłoszenie wyników: 17 września

Rejestracja w serwisie Toornament

Serwis Toornament wymaga założenia własnego konta i nie jest na razie dostępny w naszym ojczystym języku, dlatego przygotowaliśmy dla was prostą instrukcję jego obsługi.

Krok 1

Zdobywaj trofea w grze Spider-Man i wygrywaj nagrody! - ilustracja #4

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy się do niego zapisać przez platformę Toornament. Na początku udaj się na stronę www.toornament.com, a następnie wybierz przycisk “Sign up” w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 2

Musisz teraz założyć swoje prywatne konto Toornament, wypełniając widoczny poniżej formularz.

Zdobywaj trofea w grze Spider-Man i wygrywaj nagrody! - ilustracja #5

1. Login.

2. Adres e-mail

3. Hasło

4. Kraj pochodzenia

Po wypełnieniu wszystkich pól zaznacz ostatnią z trzech kratek i kliknij przycisk “Sign up”.

Krok 3

Zdobywaj trofea w grze Spider-Man i wygrywaj nagrody! - ilustracja #6

Po udanej rejestracji zaloguj się klikając przycisk “Log in” w prawym górnym rogu głównej strony serwisu. Możesz teraz przejść do strony wydarzenia, a następnie wypełnić i wysłać zgłoszenie.

Zdobywaj trofea w grze Spider-Man i wygrywaj nagrody! - ilustracja #7

Na początku kliknij przycisk “Register to the tournament”, a wyświetli ci się formularz zgłoszeniowy. Wypełnij dokładnie wszystkie wymagane pola, a następnie zaznacz pole w lewym dolnym rogu i kliknij przycisk “Submit your registration”.

Raportowanie wyników

Zdobywaj trofea w grze Spider-Man i wygrywaj nagrody! - ilustracja #8

Platforma Toornament pozwala na raportowanie wyników meczów przez samych graczy. Aby to zrobić, należy zalogować się w serwisie, a następnie wybrać zakładkę „MY MATCHES” (1). Pojawi się wtedy lista wszystkich meczów, do których jesteśmy zapisani. Wystarczy kliknąć na jeden z nich, aby go wybrać (2).

Zdobywaj trofea w grze Spider-Man i wygrywaj nagrody! - ilustracja #9

Na ekranie meczu znajdziemy kilka istotnych informacji oraz pól do wypełnienia. Na samej górze znajdują się ksywki graczy lub nazwy zespołów (1). Ich położenie (z prawej lub lewej strony) odpowiada punktacji poniżej, którą należy uzupełnić raportując wynik starcia (2). Oprócz wpisania punktacji należy również zaznaczyć kto wygrał (Win) i kto przegrał (Loss) mecz lub wybrać remis. W przypadku pojedynków BO3 lub BO5 w polu „Notes” należy podać wyniki każdej pojedynczej mapy (3).

Niżej znajduje się przycisk „+Add” (4). Wciśnięcie go spowoduje pojawienie się pola służącego do przesłania screena z wynikami (5). Jeżeli mecz wymaga kilku screenów, wystarczy kilkukrotnie użyć przycisku „Add”. Po uzupełnieniu wszystkich pól i dodaniu screena wciskamy przycisk „Report” (6).