Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2018, 13:30

Yakuza Kiwami i Bulletstorm Full Clip Edition w listopadowej ofercie PS Plus

Na amerykańskiej wersji oficjalnej strony marki PlayStation pojawił się obrazek, według którego w listopadowej ofercie PlayStation Plus znajdą się Yakuza Kiwami oraz Bulletstorm: Full Clip Edition.

Ubiegły miesiąc obfitował w przecieki dotyczące październikowej oferty PlayStation Plus. Według różnych źródeł subskrybenci tej usługi mieli otrzymać za darmo takie tytuły, jak Diablo III: Eternal Collection, NiOh czy Sniper Elite III. Ostatecznie jednak żadne doniesienia się nie sprawdziły, co bez wątpienia skłoniło wielu do brania tego typu informacji z jeszcze większym dystansem. Jednak co jeśli pochodzą one nie z Twittera lub Reddita, a z oficjalnej strony marki PlayStation? Tak jest w tym przypadku. Na amerykańskiej wersji witryny pojawił się obrazek, według którego osoby opłacające abonament PlayStation Plus będą mogły w listopadzie bezpłatnie pobrać na PlayStation 4 Yakuzę Kiwami oraz Bulletstorm: Full Clip Edition.

Listopadowa oferta PS Plus zapowiada się całkiem interesująco. - Yakuza Kiwami i Bulletstorm Full Clip Edition w listopadowej ofercie PS Plus - wiadomość - 2018-10-04
Listopadowa oferta PS Plus zapowiada się całkiem interesująco.
Yakuza Kiwami i Bulletstorm Full Clip Edition w listopadowej ofercie PS Plus - ilustracja #2

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 10 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (33 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN).

Yakuza Kiwami to stworzony przez firmę SEGA kompleksowy remake pierwszej odsłony kultowego cyklu gier akcji. Wcielamy się w niej Kazumę Kiryu, wysoko postawionego członka przestępczego klanu Tojo, który po dziesięcioletniej odsiadce wychodzi na wolność i próbuje odnaleźć się w odmienionym tokijskim półświatku. Powyższy opis jest rzecz jasna jedynie delikatnym zarysem fabularnym. Yakuza Kiwami, tak jak pozostałe odsłony cyklu, odznacza się bogatą i wciągającą historią, pełną zapadających w pamięć bohaterów i walk na pięści. Obecność tytułu w listopadowej ofercie PlayStation Plus może stanowić dla wielu doskonałą okazję, by zacząć przygodę z tą niezwykłą serią.

Obecność Yakuzy Kiwami w listopadowej ofercie PS Plus z pewnością ucieszy wielu graczy. - Yakuza Kiwami i Bulletstorm Full Clip Edition w listopadowej ofercie PS Plus - wiadomość - 2018-10-04
Obecność Yakuzy Kiwami w listopadowej ofercie PS Plus z pewnością ucieszy wielu graczy.

Bulletstorm: Full Clip Edition to zremasterowana wersja popularnej strzelanki FPP od polskiego studia People Can Fly. Jej głównym bohaterem jest Grayson Hunt, niegdyś członek elitarnego oddziału Dead Echo, a obecnie gwiezdny pirat i wróg numer jeden, który na niebezpiecznej planecie Stygia staje do walki z bezwzględnym generałem. Fabuła jest jednak jedynie pretekstem do bezpretensjonalnej rozwałki, podczas której prócz efektywności liczy się również efektowność. Im bardziej widowiskowo eliminujemy przeciwników, tym dostajemy więcej punktów, które można później wydać na ulepszenie broni.

Jeśli opublikowany na oficjalnej stronie marki PlayStation obrazek jest prawdziwy (a „wisi” on już od dłuższego czasu, zatem wiele wskazuje na to, że tak jest), z pewnością byłaby to dobra rekompensata dla osób, które poczuły się zawiedzione październikową ofertą. Przez najbliższy miesiąc posiadacze abonamentu PS Plus na PlayStation 4 mogą ściągnąć za darmo asymetryczną produkcję wieloosobową Friday the 13th: The Game oraz futurystyczną grę sportową Laser League.