Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2019, 19:34

autor: Ender

Yakuza Kiwami na PC bez Denuvo, cena i wymagania sprzętowe

Poznaliśmy cenę i minimalne wymagania sprzętowe nadchodzącego pecetowego portu Yakuzy Kiwami. Wygląda na to, że tytuł, który ukaże się w drugiej połowie lutego, będzie pozbawiony zabezpieczeń Denuvo.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o zapowiedzi daty premiery portu Yakuzy Kiwami na komputerach PC, która ustalona została na 19 lutego. Dziś natomiast w serwisie Steam odświeżona została oficjalna strona tytułu. Dzięki temu poznaliśmy kolejne szczegóły dotyczące produkcji, w tym jej minimalne wymagania sprzętowe, a także cenę, która wyniesie 85,99 zł. W tej chwili gracze mogą składać również zamówienia przedpremierowe z dziesięcioprocentowym upustem. Płacąc 77,39 zł otrzymają oni także cyfrową mangę, tapety oraz ikony awatarów z głównymi bohaterami.

Yakuza Kiwami – minimalne wymagania sprzętowe:

  1. System operacyjny: Windows 7 (64-bit)
  2. Procesor: Intel Core i5-3470 lub AMD FX-6300
  3. Pamięć RAM: 4 GB RAM
  4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 560 lub AMD Radeon HD 6870

Wydaje się, że w przeciwieństwie do wydanej w ubiegłym roku Yakuzy 0, remake pierwszej odsłony cyklu nie będzie korzystał z kontrowersyjnego DRM o nazwie Denuvo. Wskazuje na to oficjalna strona gry w serwisie Steam i opublikowane na niej informacje przekazane przez wydawcę. Istnieje oczywiście prawdopodobieństwo, że deweloper włączy Denuvo w dniu debiutu tytułu, bowiem do tej pory praktycznie wszystkie większe japońskie produkcje Segi korzystały z tych zabezpieczeń. Jest jednak wyjątek – pecetowa wersja Catherine, która ukazała się nieco ponad tydzień temu, nie korzystała z nielubianego DRM, co może wskazywać na trwały trend.

Wygląda na to, że seria Yakuza porzuci zabezpieczenia Denuvo - Yakuza Kiwami na PC bez Denuvo, cena i wymagania sprzętowe  - wiadomość - 2019-01-23
Wygląda na to, że seria Yakuza porzuci zabezpieczenia Denuvo
  1. Yakuza Kiwami na Steamie
  2. Oficjalna strona gry Yakuza Kiwami
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Yakuza Kiwami

Yakuza Kiwami