Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2019, 11:54

autor: Adrian Werner

Yakuza 7 – dwa zwiastuny i gameplay z TGS

Firma Sega wypuściła dwa nowe zwiastuny gry Yakuza 7, koncentrujące się na fabule i rozgrywce. Udostępniono również gameplay z prezentacją systemu walki.

W jednej z minigier będziemy walczyli z sennością w kinie. - Yakuza 7 – dwa zwiastuny i gameplay z TGS - wiadomość - 2019-09-12
W jednej z minigier będziemy walczyli z sennością w kinie.
YAKUZA 7 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Sega
  2. Wydawca: Sega
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PS4
  5. Data premiery: 2020 r.

W Japonii ruszyły już targi Tokyo Game Show, a na nich nie mogło zabraknąć firmy Sega. Wydawca wypuścił dwa zwiastuny gry Yakuza 7. Pierwszy z nich przybliża fabułę, a drugi prezentuje rozgrywkę.

Zwłaszcza ten drugi filmik jest ciekawy, gdyż pod względem mechaniki Yakuza 7 będzie mocno odbiegała od poprzednich części. Autorzy porzucili zręcznościowy system walki na rzecz turowych bitew. Zwiastun pokazuje m.in. dużą interaktywność otoczenia. Postacie będą np. przebijały się przez witryny sklepów, zderzały się zaparkowanymi rowerami, a wrzucenie przeciwnika na ulicę może spowodować, że zostanie potrącony przez pędzący samochód.

Filmik pokazuje również wiele minigier, które zaoferuje Yakuza 7. Wśród nich znajdzie się m.in. zbieranie puszek, wyścigi gokartów czy symulator maszyn pachinko i jednorękich bandytów. Inną atrakcją będzie walka z sennością podczas oglądania filmów w kinie, gdzie sukcesy nagradzane będą dodatkowymi technikami walki. Nie zabraknie również aktywności znanych z poprzednich części, takich jak golf, karaoke, rzutki czy salony z automatami.

Przypomnijmy, że Yakuza 7 zmierza na PlayStation 4 i zadebiutuje w Japonii 20 stycznia przyszłego roku. Wersja anglojęzyczna, zatytułowana Yakuza7: Like a Dragon, ukaże się również w 2020 roku, ale na razie autorzy nie są gotowi podać dokładnego terminu.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Yakuza: Like a Dragon

Yakuza: Like a Dragon