Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 listopada 2013, 08:55

autor: Góral

Yaiba: Ninja Gaiden Z ukaże się 28 lutego 2014 roku

Yaiba: Ninja Gaiden Z, spin-off popularnej serii gier akcji, ukaże się na europejskim rynku 28 lutego 2014 roku. Tytuł opowiadający o wskrzeszonym zabójcy walczącym z zombie, pojawi się na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC.

Yaiba: Ninja Gaiden Z to brutalny slasher. - Yaiba: Ninja Gaiden Z ukaże się 28 lutego 2014 roku - wiadomość - 2013-11-01
Yaiba: Ninja Gaiden Z to brutalny slasher.
Yaiba: Ninja Gaiden Z w skrócie:
  • Spin-off serii Ninja Gaiden
  • Gra opowiada o zabójcy Yaibie Kamikaze, który wskrzeszony przez tajemniczą organizację, walczy z zombie i szuka zemsty na Ryu Hayabusie
  • Produkcja ukaże się w Europie 28 lutego 2014 roku na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC

Firma Tecmo Koei, wydawca gry Yaiba: Ninja Gaiden Z, ujawniła datę premiery nowego slashera. Ten ukaże się w Europie 28 lutego 2014 roku w wersji na konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputery PC.

W spin-offie popularnej serii wcielimy się w zabójcę o imieniu Yaiba Kamikaze. Został on pokonany w walce przez Ryu Hayabuse, protagonistę wcześniejszych części. Ninje do życia przywróciła tajemnicza organizacja, wyposażając go w cybernetyczną broń i zdolności. Jego zadaniem jest pozbycie się zombie, jednak sam zainteresowany, postanawia także zemścić się na Ryu.

Rozgrywka nie będzie odbiegać od wcześniejszych produkcji z cyklu Ninja Gaiden. Możemy więc oczekiwać szybkiej akcji, wielu kombinacji ciosów i różnego rodzaju broni. Tytuł ma być jednak przystępniejszy, niż przygody Ryu, a poza tym posiadać będzie oprawę graficzną utrzymaną w komiksowym stylu.

Yaiba: Ninja Gaiden Z ukaże się 28 lutego 2014 roku - ilustracja #3Ninja Gaiden to popularna seria gier wideo, która zadebiutowała w 1988 roku na automatach i konsoli NES. Kolejne odsłony ukazywały się do 1995 roku (Ninja Gaiden Trilogy), by powrócić w nowym wcieleniu w 2004 roku na konsoli Xbox. Od tego czasu na rynek trafiły trzy główne części, kilka ulepszonych wersji oraz Ninja Gaiden: Dragon Sword na handhelda DS.