Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2014, 10:08

autor: luckie

XCOM: Enemy Unknown za darmo dla głosujących w Golden Joystick Awards 2014

Organizatorzy gali Golden Joystick Awards 2014 przygotowali dla głosujących niespodziankę w postaci darmowej kopii XCOM: Enemy Unknown na PC. Aby otrzymać grę, wystarczy połączyć swoje konto Playfire ze Steamem i wziąć udział w głosowaniu.

Green Man Gaming połączyło siły z Golden Joystick Awards
Green Man Gaming połączyło siły z Golden Joystick Awards

Osoby biorące udział w tegorocznym głosowaniu Golden Joystick Awards otrzymają darmową kopię gry XCOM: Enemy Unknown na Steamie. Podobnie jak przed rokiem, nagrody funduje sklep cyfrowy Green Man Gaming. By skorzystać z promocji, należy zarejestrować się w serwisie Playfire i połączyć swój profil z kontem Steam (konieczna jest również rejestracja na CVG, używając tego samego adresu e-mail). Ponadto regulamin wymaga, aby głosujący mieli ukończone 18 lat. Głosowanie potrwa do 20 października, natomiast kody do gry będą rozsyłane mailowo po 23 października (promocja ma trwać do wyczerpania zasobów).

  1. Zagłosuj w plebiscycie Golden Joystick Awards 2014

Rozdanie nagród Golden Joystick Awards 2014 odbędzie się 24 października – wtedy to dowiemy się, jakie tegoroczne tytuły (wydane w okresie od września 2013 roku do października 2014) najbardziej przypadły do gustu graczom. Jest to jeden z najstarszych plebiscytów branżowych, zapoczątkowany w 1983 roku. W ubiegłej edycji plebiscytu grą roku uznane zostało Grand Theft Auto V od studia Rockstar North. Kto dostąpi tego zaszczytu tym razem? To już zależy od Was!

XCOM: Enemy Unknown to udana reaktywacja legendarnej serii gier strategicznych, zapoczątkowanej w 1994 roku przez UFO: Enemy Unknown. Najnowsza odsłona powstała w studiu Firaxis Games, siedzibie twórców słynnej Cywilizacji Sida Meiera. Gra znakomicie połączyła strategiczne zarządzanie elitarnym oddziałem XCOM, powołanym do walki z zagrożeniem pozaziemskim, z taktyczną walką w trybie turowym. Tytuł zasłużył sobie na bardzo dobre opinie graczy i takież oceny recenzentów – u nas XCOM: Enemy Unknown zgarnął wysoką notę 9/10.