Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2013, 14:09

autor: Góral

Golden Joystick Awards 2013 - Mafia II lub Sid Meier's Civilization V za darmo dla głosujących

Jeżeli chcecie za darmo dostać grę Mafia II lub Sid Meier's Civilization V, to weźcie udział w głosowaniu na najlepsze produkcje w ramach akcji Golden Joystick Awards 2013.

Z ciekawą inicjatywą wystartowali organizatorzy corocznej gali Golden Joystick Awards, bowiem uczestnicząc w głosowaniu, można otrzymać darmowy kod na jedną z dwóch gier - Mafia II lub Sid Meier's Civilization V.

Golden Joystick Awards to jedna z najstarszych tego typu akcji.
Golden Joystick Awards to jedna z najstarszych tego typu akcji.

Swoje typy należy oddać w tym miejscu, a następnie, podając adres e-mailowy użyty w czasie głosowania, wybrać jedną z gier i wypełnić krótki formularz, by otrzymać klucz uprawniający do pobrania danej produkcji. Niestety jest też jedno ale. Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, strona boryka się z ciągłym przeciążeniem serwerów. Na szczęście głosowanie potrwa do 20 października, więc można na spokojnie poczekać aż organizatorzy uporają się z problemami.

Rozdanie nagród Golden Joystick to jedna z najstarszych branżowych gali. Plebiscyt organizowany jest systematycznie od 1983 roku. Pierwszy tytuł gry roku zgarnął Jetpac, natomiast na ostatnim rozdaniu zaszczytnego miana (Ultimate Game of the Year) dostąpiła produkcja studia Bethesda - The Elder Scrolls V: Skyrim.

Mafia II to kontynuacja gangsterskiej gry akcji przygotowana przez zespół 2K Czech. Tytuł pojawił się w sierpniu 2010 roku na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC. Z kolei Sid Meier's Civilization V z 2010 roku to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii strategicznych, autorstwa deweloperów ze studia Firaxis Games.