Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2013, 12:40

autor: Góral

Podsumowanie finałów trzeciego sezonu League of Legends – wywiad z Ocelotem, galeria zdjęć i nasza relacja

Kilka dni temu zakończono trzeci sezon League of Legends, w którym zwyciężyła ekipa SK Telecom T1. Nasz wysłannik był na finałach w Los Angeles i przygotował dla Was odpowiednie materiały.

Kilka dni temu w Los Angeles rozegrano finały trzeciego sezonu League of Legends. Do słonecznego miasta w stanie Kalifornia wybrał się przedstawiciel naszego serwisu, dzięki czemu na łamach gry-online.pl możecie przeczytać relację z tego wydarzenia.

Zwycięzcą trzeciego sezonu League of Legends została drużyna SK Telecom T1. - Podsumowanie finałów trzeciego sezonu League of Legends – wywiad z Ocelotem, galeria zdjęć i nasza relacja - wiadomość - 2013-10-10
Zwycięzcą trzeciego sezonu League of Legends została drużyna SK Telecom T1.

Mistrzami świata w grze League of Legends zostali zawodnicy z drużyny SK Telecom T1, pokonując w finale zespół Royal Club. Dzięki temu, oprócz sławy, zdobyli także okrągły milion dolarów (przegrani dostali „jedynie” 250 tys. dolarów). O szczegółach finałów przeczytacie w podlinkowanym wcześniej artykule, ale to nie koniec atrakcji przygotowanych przez naszych redaktorów.

W serwisie tvgry.pl opublikowano wywiad z Carlosem "Ocelote" Rodríguez Santiago z SK Gaming. Słynny zawodnik opowiada w nim o swoich wrażeniach nie tylko z finał trzeciego sezonu League of Legends, lecz także o planach na przyszłość i wspomnieniach z turniejów organizowanych w Polsce. Materiał obejrzycie poniżej.

Jednocześnie zachęcamy do zerknięcia do naszej galerii, w której znajdują się zdjęcia prosto ze Staples Center, projekty cosplayowców i kilka fotek z konferencji. Natomiast na koniec zamieszczamy nagranie wideo pochodzące z kanału MachinimaVS, świetnie ukazujące emocje towarzyszące zakończonemu już turniejowi.

League of Legends to jedna z najpopularniejszych gier free-to-play, reprezentująca gatunek MOBA. Tytuł ukazała się na rynku w 2009 roku i zdobył ogromną popularność na całym świecie. Warto wspomnieć, że niedawno zawodowi gracze LoL-a zostali uznani przez rząd USA za profesjonalnych sportowców.