Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2014, 10:35

autor: Draug

The Sims 4 – powrót duchów i basenów w darmowych aktualizacjach

Studio Maxis przedstawiło plany dotyczące trzech dużych aktualizacji do gry The Sims 4. Pierwsza z nich została udostępniona wczoraj i wprowadza przede wszystkim duchy zmarłych oraz stroje rodem z Gwiezdnych Wojen. Kolejne dwie zadebiutują w ciągu najbliższych trzech miesięcy, a w ich skład wejdą baseny i nowe ścieżki kariery zawodowej.

Od wczoraj umierających Simów w The Sims 4 nie żegnamy już na zawsze. - The Sims 4 – powrót duchów i basenów w darmowych aktualizacjach - wiadomość - 2014-10-02
Od wczoraj umierających Simów w The Sims 4 nie żegnamy już na zawsze.
The Sims 4 w skrócie:
  • Producent: Maxis
  • Wydawca: Electronic Arts
  • Gatunek: symulator życia
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Termin premiery (świat): 2 września 2014
  • Nasza ocena: 7.5 / 10 (Norek)

Mamy dobre wieści dla wszystkich tych, którzy obawiali się, że brakująca zawartość w The Sims 4 – z basenami na czele – wróci do gry dopiero w płatnych dodatkach. Studio Maxis przedstawiło plany związane z darmowym aktualizowaniem czwartej odsłony przebojowej serii symulatorów życia. Przed końcem roku omawiany tytuł ma doczekać się trzech sporych łatek, zawierających po kilka nowych elementów rozgrywki. Pierwszy patch jest dostępny od wczoraj do pobrania przez platformę Origin. W jego skład wchodzą przede wszystkim duchy zmarłych Simów pojawiające się wśród żywych. Ich zachowanie jest zróżnicowane; zależy od tego, jakie dane osoby były za życia i w jaki sposób trafiły w zaświaty. Co ciekawe, zjawy można czynić grywalnymi postaciami, zapraszając je, by dołączyły do rodziny. Oprócz tego istnieje opcja przywrócenia ich do życia.

Yoda przewraca się w... gdziekolwiek uleciał jego duch. - The Sims 4 – powrót duchów i basenów w darmowych aktualizacjach - wiadomość - 2014-10-02
Yoda przewraca się w... gdziekolwiek uleciał jego duch.

Inna ważna nowość w pierwszej aktualizacji to zestaw kostiumów Gwiezdne Wojny. Jak wskazuje sama nazwa, pakiet zawiera stroje z klasycznej filmowej sagi George’a Lucasa – Simów można przebrać za Dartha Vadera, mistrza Yodę, księżniczkę Leię albo pilota X-Winga. Oprócz tego patch poszerza paletę dostępnych kolorów oczu.

Studio Maxis ujawniło również wstępnie plany na kolejne łatki. W listopadzie do gry wrócą baseny, natomiast w grudniu zwiększy się liczba ścieżek kariery zawodowej, którymi mogą podążyć Simowie (dodane zostaną też nowe nagrody). Oprócz tego twórcy obiecują rozmaite „niespodzianki”.