Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2017, 23:06

autor: Krystian "Vergil" Pieniążek

Xbox One X doczeka się limitowanej wersji Project Scorpio Edition

Xbox One X jest już na ostatniej prostej na sklepowe półki. Przed rozpoczęciem targów gamescom 2017 Microsoft zapowiedział limitowaną wersję swojej flagowej konsoli, czyli Project Scorpio Edition.

Microsoft przywiózł na tegoroczne targi gamescom nie tylko szereg gier zmierzających na Xboksa One X, lecz również samą konsolę, którą wielu graczy po raz pierwszy będzie miało okazję zobaczyć na własne oczy; ponadto lada moment firma powinna wystartować z przyjmowaniem oficjalnych zamówień przedpremierowych. Na tym jednak nie kończą się działania giganta z Redmond, który zapowiedział limitowaną wersję swojej flagowej maszyny, ochrzczoną mianem Project Scorpio Edition.

Jak możecie zobaczyć na powyższym zwiastunie, sprzęt różni się nieco od podstawowej edycji. Uwagę zwraca przede wszystkim zielony napis Project Scorpio, odnoszący się do nazwy kodowej tego urządzenia, który znajdzie się zarówno na froncie samej konsoli (ozdobionym również specjalnym, „kropkowanym” wzorem), jak i na kontrolerze. Ponadto zestaw obejmie też ekskluzywną podstawkę pod konsolę, a także przyjemne dla oka pudełko budzące pewne skojarzenia z… oryginalnym Xboksem. Oprócz tego jednak zawartość opakowania nie będzie się różnić w żaden sposób od tego, co znajdą w nim osoby, które zaopatrzą się w standardową wersję Xboksa One X.

W chwili, w której pisane są te słowa, oficjalne zamówienia przedpremierowe na Xboksa One X Project Scorpio Edition jeszcze nie wystartowały – będzie je można składać pod tym adresem; aktualnie sprzęt można natomiast zamówić na przykład za pośrednictwem Amazona, w cenie 449.99 funtów, co w przeliczeniu powinno zaowocować kwotą rzędu 2096 złotych. Wbrew pozorom, to wcale nie tak dużo, zważywszy na fakt, że jakiś czas temu niektóre europejskie sklepy oferowały podstawową wersję konsoli za 2099 złotych. Sam Microsoft zachęca do jak najszybszego podjęcia decyzji o zakupie, gdyż liczba konsol jest mocno limitowana.

Xbox One X Project Scorpio Edition zwraca uwagę przede wszystkim ze względu na oryginalne pudełko. Niemniej zielony napis na froncie konsoli również może się podobać. - Xbox One X doczeka się limitowanej wersji Project Scorpio Edition - wiadomość - 2017-08-20
Xbox One X Project Scorpio Edition zwraca uwagę przede wszystkim ze względu na oryginalne pudełko. Niemniej zielony napis na froncie konsoli również może się podobać.