Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2017, 07:37

autor: Vergil

[AKTUALIZACJA] Znamy oficjalną polską cenę Xboksa One X

Zaledwie wczoraj Microsoft oficjalnie zapowiedział limitowaną wersję Xboksa One X, czyli Project Scorpio Edition, a dzisiaj polski oddział firmy podzielił się kwotą, jaką gracze znad Wisły będą musieli zapłacić za flagową konsolę giganta z Redmond. Sugerowana cena nie jest zbyt wygórowana.

AKTUALIZACJA:

Zarówno x-kom, jak i Neonet zaktualizowały ceny Xboksa One X. W obu sklepach można kupić nową konsolę Microsoftu w cenie takiej jak sugerowana, czyli 2099 zł.

Zapowiedziany wczoraj Xbox One X Project Scorpio Edition, czyli limitowana wersja flagowej konsoli Microsoftu, trafił również do oferty polskiego oddziału Microsoftu. W ten sposób poznaliśmy sugerowaną cenę Xboksa One X, która nie jest zbyt wygórowana – wynosi bowiem 2099 złotych. Oprócz oficjalnego sklepu ową maszynę można zakupić również między innymi w x-komie oraz w Neonecie.

Xbox One X Project Scorpio Edition zostanie zapakowany w eleganckie pudełko nawiązujące pod względem stylistyki do pierwszego Xboksa. - [AKTUALIZACJA] Znamy oficjalną polską cenę Xboksa One X - wiadomość - 2017-08-21
Xbox One X Project Scorpio Edition zostanie zapakowany w eleganckie pudełko nawiązujące pod względem stylistyki do pierwszego Xboksa.

W tym momencie warto przypomnieć, co znajdziemy w pudełku z Xboksem One X Project Scorpio Edition (oczywiście oprócz samej konsoli z eleganckim, zielonym nadrukiem i pada, również ozdobionego napisem Project Scorpio). Microsoft umieści w nim bowiem podstawkę do ustawienia konsoli w pozycji pionowej, kod pozwalający na przetestowanie usługi Xbox Live Gold (przez czternaście dni) oraz kod na sprawdzenie Xbox Games Pass (przez trzydzieści dni). Gigant z Redmond zachęca do składania zamówień, gdyż wersja limitowana jest… no cóż, limitowana i po wyczerpaniu zapasów raczej nie pojawi się już w ofercie firmy (aczkolwiek zapewne będzie można ją wyrwać za mniej lub bardziej bajońskie kwoty na popularnych portalach aukcyjnych). Na koniec, przyjemny dla oka zwiastun prezentujący omawianą wersję Xboksa One X. To jak, czujecie się zachęceni?