Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2022, 16:40

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Xbox Game Pass z 5 nowymi grami

Wczoraj do Xbox/PC Game Pass trafiło 5 kolejnych gier. Zadowolą one przede wszystkim fanów gatunku RPG oraz FPS.

Źródło: Steam, Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered.

Do abonamentu Game Pass trafiły kolejne gry. Wśród nich znalazła się jedna z popularniejszych visual novel, trzecia Danganronpa, a także przedostatnia część Assassin’s Creed. Wszystkie pięć dodanych pozycji jest dostępnych dla subskrybentów do ogrania zarówno na PC-tach, konsolach Microsoftu, jak i w chmurze. Poniżej je wymieniamy.

  1. Assassin's Creed: Odyssey – druga po Origins RPG-owa odsłona „Asasynów”. Jedna z dłuższych gier w serii w ogóle.
  2. Danganronpa V3: Killing Harmony Anniversary Edition – trzecia główna część tej serii visual novel, w której ponownie prowadzić będziemy mrożące krew w żyłach śledztwa.
  3. Fuga: Melodies of Steel – turowa gra RPG, w której świat przemierzamy na pokładzie czołgu. Istotnym elementem tego tytułu jest budowanie relacji z towarzyszami.
  4. Metal: Hellsinger – fuzja shootera i gry rytmicznej. Do przeciwników strzelamy w takt metalowej ścieżki dźwiękowej.
  5. Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered – odświeżona wersja popularnego jRPG-a z 2010 roku.

Abonament PC Game Pass zakupisz tutaj

Do Game Passa niedługo trafią też inne interesujące tytuły. Są nimi m.in. Deathloop (pojawi się w abonamencie 20 września), Valheim (w PC Game Passie od 29 września, a na konsolach w przyszłym roku), czy Persona 5 Royal (w Xbox Game Passie od dnia premiery, tj. 21 października). Na kanale Xbox Central na YouTube pojawił się materiał wideo ukazujący w skrócie co ciekawsze gry nadchodzące do Xbox/PC Game Passa. Możecie go zobaczyć poniżej.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.