Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2022, 10:01

autor: Adrian Werner

Xbox Game Pass na listopad, znamy pierwsze gry

Poznaliśmy część gier, które trafią do usługi Game Pass w przyszłym miesiącu. Wśród nich znajdą się m.in. Warhammer 40,000: Darktide, Gungrave G.O.R.E, Pentiment i konsolowe Humankind.

Źrodło fot. Fatshark
i

Firma Microsoft ujawniła część z gier, które w listopadzie trafią do oferty abonamentowej usługi Game Pass. Przyszły miesiąc zapowiada się całkiem udanie.

Nowe gry, które wzbogacą ofertę Game Passa

Gra:

Data premiery w Game Passie:

Platformy, na których gra będzie dostępna w Game Passie:

The Legend Of Tianding

1 listopada 2022 r.

XONE, XSX, PC

Ghost Song

3 listopada 2022 r.

XONE, XSX, PC

Humankind

4 listopada 2022 r.

XONE, XSX, PC

Football Manager 2023

8 listopada 2022 r.

XONE, XSX, PC

Pentiment

15 listopada 2022 r.

XONE, XSX, PC

Gungrave G.O.R.E

22 listopada 2022 r.

XONE, XSX, PC

Warhammer 40,000: Darktide

30 listopada 2022 r.

PC

Kolejne gry, które dołączą do oferty Game Pass w listopadzie poznamy najpewniej dopiero w przyszłym miesiącu.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Produkcje, które do tej ujawniono są bardzo różnorodne.

  1. The Legend Of Tianding – to platformówka 2D opowiadająca historię tytułowego tajwańskiego bohatera narodowego.
  2. Ghost Song – dwuwymiarowa, platformowa gra akcji należąca do gatunku metroidvania.
  3. Humankind to historyczna strategia 4X autorstwa znanego z Endless Legend oraz serii Endless Space studia Amplitude. Notka prasowa wspomina tylko o wersjach na Xboksa One i Xboksa Series X/S, ale to wynika z tego, że 4 listopada zadebiutują jedynie konsolowe wydania gry. Edycja PC od dłuższego czasu jest dostępna w Game Passie.
  4. Football Manager 2023 – najnowsza odsłona najpopularniejszego piłkarskiego menadżera. Na konsolach Xbox dostępna będzie odrębna wersja nazwana Football Manager 2023 Console
  5. Pentiment to z kolei przygodówka, w której pokierujemy wplątanym w serię morderstw artystą żyjącym w XVI-wiecznych Niemczech. Za projekt odpowiada specjalizujące się RPG-ach studio Obsidian Entertainment, więc ciekawi nas, jak zespół sprawdzi się w nowym dla siebie gatunku.
  6. Gungrave G.O.R.E to kolejna odsłona japońskiego cyklu gier akcji. Dla większości graczy będzie to powrót zapomnianej marki – dwie pierwsze części wydano bowiem na PlayStation 2. Potem świat zapomniał o serii, aż została ona kilka lat temu wskrzeszona dzięki Gungrave VR. Ta produkcja była jednak przeznaczona wyłącznie do zabawy w wirtualnej rzeczywistości, więc Gungrave G.O.R.E będzie pierwszą tradycyjną nową odsłoną cyklu od 17 lat.
  7. Warhammer 40,000: Darktide to nastawiona na tryb co-op strzelanka osadzona w mrocznym uniwersum wydawnictwa Games Workshop. Za projekt odpowiada studio Fatshark, mające na koncie udaną serię Warhammer: Vermintide. Gra trafi do Game Passa tylko na PC, ale wynika to z faktu, że wersję na Xboksa Series X/S opóźniono.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

E3 2021