Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2010, 15:05

autor: Jiker

Xbox Fun Day 2010 - weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na imprezę! [news uaktualniony]

Dziś, zgodnie z zeszłotygodniowymi zapowiedziami, startujemy z pierwszą edycją konkursu, w którym rozdajemy zaproszenia na Xbox Fun Day 2010.

Dziś, zgodnie z zeszłotygodniowymi zapowiedziami, startujemy z pierwszą edycją konkursu, w którym rozdajemy zaproszenia na Xbox Fun Day 2010. Zważywszy na fakt, że tym razem impreza będzie miała charakter zamknięty (w sumie będzie na niej tylko 500 gości), uczestnictwo w naszej zabawie jest jedną z niewielu okazji do zapewnienie sobie udziału w święcie miłośników konsoli Xbox 360.

Do wygrania przygotowaliśmy wspólnie z firmą Microsoft 25 wejściówek (kolejnych 75 rozdamy w następnych edycjach konkursu). Co należy zrobić, aby stać się właścicielem jednej z nich? Sprawa jest bardzo prosta – w komentarzach do tej wiadomości zamieszczajcie zdjęcia swoich kolekcji gier na Xboksa 360, przy czym na fotografii musi być widoczna karteczka z ksywką z gry-online.pl. Zaproszenia rozdamy na zasadzie losowania, do którego przystąpią autorzy wszystkich fotek spełniających wymagania. Ksywa nie może zostać doklejona w programie graficznym.

Szczegóły konkursu przedstawiają się następująco:

  • mogą wziąć w nim udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy serwisu gry-online.pl (wymagane uzupełnienie danych kontaktowych);
  • do walki o zaproszenia mogą przystąpić osoby niepełnoletnie, które w przypadku zwycięstwa będą musiały posiadać zgodę rodziców na wyjazd i aktualną legitymacją szkolną;
  • konkurs potrwa do czwartku, 8 lipca włącznie;
  • wyniki zabawy ogłosimy w oddzielnej wiadomości, którą opublikujemy na łamach serwisu gry-online.pl w piątek, 9 lipca (w tym samym dniu wystartujemy z kolejną edycją zabawy);
  • po zakończeniu danej edycji konkursu wylosowani uczestnicy będą musieli w ciągu 7 dni odpowiedzieć na przesłanego przez nas e-maila i potwierdzić chęć uczestnictwa w imprezie. Zaproszenia będą imienne i nie będą mogły być transferowalne.
Xbox Fun Day 2010 - weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na imprezę! [news uaktualniony] - ilustracja #1

Przypominamy, że Xbox Fun Day 2010 odbędzie się w dniach 27-29 sierpnia w miejscowości Podlesice/Kroczyce położonej w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Więcej szczegółów na temat imprezy oraz tego jak zdobyć zaproszenia, znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej zlotu mieszczącej się pod adresem http://www.xfd2010.pl.

Xbox Fun Day to cykl imprez skierowanych do wszystkich fanów konsoli Xbox 360. Tegoroczna impreza będzie czwartą tego typu. Tak jak w przypadku poprzednich edycji, organizatorzy Xbox Fun Day 2010 przygotowują dla uczestników zlotu ciekawe atrakcje, w tym pokazy nadchodzących tytułów, a także turnieje.

UAKTUALNIENIE: Jeszcze dzisiaj na oficjalnej stronie zlotu ruszy kolejny konkurs w którym do wygrania będzie 100 zaproszeń.