Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 września 2012, 10:10

autor: Maciej Jałowiec

Wygraj konsolę do gier z rogalikami Chipicao!

Wspólnie z producentem rogalików Chipicao, firmą Chipita Polska sp. z o. o., pragniemy zaprosić Was do udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest konsola PlayStation 3 Slim z dyskiem o pojemności 160 GB.

Dzisiaj rozpoczynamy pierwszy etap konkursu, w którym możecie zgłaszać swoje prace za pośrednictwem specjalnie przygotowanej strony, znajdującej się pod tym adresem. Tam również znajdziecie dokładniejsze instrukcje dotyczące przygotowywania prac konkursowych. Prace konkursowe można zgłaszać do 7 października. Po tym terminie jury wybierze dziesięć najlepszych prac, które przejdą do drugiego etapu zabawy.

Wygraj konsolę do gier z rogalikami Chipicao! - ilustracja #1

W drugim etapie sami wybierzecie najlepszy komiks – na stronie chipicao.gry-online.pl będziecie mogli oddać głoś na jedną ze wspomnianych dziesięciu prac. Autor tego komiksu, który Waszym zdaniem okaże się najlepszy, dostanie nagrodę główną, czyli konsolę PlayStation 3 Slim z dyskiem 160GB.

Zachęcamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.