Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2012, 17:45

autor: Aver

Wyciekły zdjęcia tabletu iPad mini?

Na dzień przed zapowiadaną konferencją firmy Apple w sieci pojawiły się zdjęcia tabletu iPad mini. Rzekomym źródłem przecieku jest jeden z chińskich blogów. Nie wiadomo czy zdjęcia są autentyczne i czy urządzenie zostanie zaprezentowane podczas jutrzejszego wydarzenia.

Francuski serwis Nowhere Else zamieścił na swoich łamach zdjęcia urządzenia iPad mini. Ich źródłem miałby być rzekomo chiński blog DGtle.com, dokąd miałby trafić dzięki przeciekowi w fabryce Foxconn, wytwarzającej produkty firmy Apple.

Wyciekły zdjęcia tabletu iPad mini? - ilustracja #1
iPad mini? #1

Jeżeli fotografie okażą się prawdziwe, możemy na nich po raz pierwszy ujrzeć wygląd całego mniejszego kuzyna iPada 2. Wcześniej – 3 września i 5 września – francuski serwis zamieszczał niepełne ujęcia obudowy iPada mini i jego obrazki koncepcyjne.

Według informacji bloga MacRumors, który wczoraj zamieścił zdjęcia etui ochronnych nowych produktów firmy Apple, iPad mini miałby się charakteryzować ekranem o przekątnej 7,85 cali i rozdzielczością 1024 na 768 pikseli. Z załączonych do tej wiadomości ujęć można wywnioskować, że rozmiarami nie odbiegałby on od czytnika e-booków firmy Amazon Kindle Touch.

Wyciekły zdjęcia tabletu iPad mini? - ilustracja #2
iPad mini? #2
Wyciekły zdjęcia tabletu iPad mini? - ilustracja #3
iPad mini? #3

O wiarygodności tych doniesień przekonamy się jutrzejszej imprezie, zapowiadanej na godzinę 19:00 czasu polskiego, lub na oddzielnej konferencji, do której miałoby dojść w październiku. Kto wie, być może – tak jak sugeruje blog Nowhere Else – mamy do czynienia jedynie z chińską podróbką.

Wyciekły zdjęcia tabletu iPad mini? - ilustracja #4
Porównanie rozmiarów etui ochronnych nowych produktów firmy Apple