Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2012, 09:10

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wyciekł 30-sekundowy fragment zwiastuna gry Thief 4?

Jeden z twórców gry Thief 4 udostępnił najwyraźniej fragment zwiastuna nadchodzącej produkcji. Na jej temat wciąż wiemy bardzo niewiele, więc każdy tego typu wyciek jest na wagę złota.

W sieci pojawił się film będący prawdopodobnie 30-sekundowym fragmentem zwiastuna gry Thief 4. To kolejny wyciek dotyczący tej produkcji, którego wiarygodność do tej pory nie została potwierdzona.

Materiał został udostępniony przez Erica Wonga – jednego z artystów pracujących nad omawianym tytułem. Film został szybko usunięty, ale zdążył się po raz kolejny pojawić w serwisie YouTube, tym razem na kanale użytkownika OdysseusVA. Warto mu się przyjrzeć jak najszybciej, dopóki znowu nie zniknie w czeluściach Internetu.

Zwiastun pokazuje głównego bohatera przygotowującego kolejne narzędzia zbrodni, a także dzierżącego łuk, który zawsze był jego głównym sprzymierzeńcem w rywalizacji z przeciwnikami. Film jest w całości renderowany, więc nie pokazuje właściwej rozgrywki. W związku z tym ciężko ocenić jak będzie prezentować się oprawa graficzna tego tytułu.

Thief 4 to kolejna odsłona znanego cyklu skradanek, na której temat do tej pory nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów. Większość dotychczasowych doniesień to plotki, a studio Eidos Montreal wciąż nie prezentuje swojego dzieła w akcji. Jeden z twórców napisał na profilu LinkedIn, że „zaprojektował ostatni poziom w grze”. To dobrze wróży tej produkcji i daje nadzieję na rychłe odsłonięcie większej liczby detali.