Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 stycznia 2013, 14:15

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Wybierz najlepszy cosplay DMC: Devil May Cry - konkurs na GRYOnline.pl

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie cosplay'owym dotyczącym gry DMC: Devil May Cry - do wygrania jest notebook Samsung 300E5C-S03!

Wybierz najlepszy cosplay DMC: Devil May Cry - konkurs na GRYOnline.pl - ilustracja #1

Wraz z firmą Cenega Poland serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie cosplay’owym inspirowanym grą DMC: Devil May Cry, w którym można wygrać notebooka Samsung 300E5C-S03.

Samsung 300E5C-S03:
  • system operacyjny Windows 7 Home Premium (64bit);
  • procesor Intel Pentium 8960;
  • karta graficzna NVIDIA GeForce 610M;
  • dysk 500GB HDD;
  • 4GB pamięci RAM.

Aby zdobyć notebooka, musicie wejść na specjalną stronę konkursową. Znajdziecie tam zdjęcia sześciu modelek ucharakteryzowanych na Kat – bohaterkę gry DMC: Devil May Cry. Waszym zadaniem będzie wybranie najlepszego z przedstawionych cosplay’ów i krótkie uzasadnienie swojego wyboru (maksimum 500 znaków ze spacjami). Treść uzasadnienia leży całkowicie w Waszej gestii. Może ona być śmieszna, poważna, podniosła, pełna emocji lub konkretów - tylko od Was zależy, jak uzasadnicie swój wybór. Liczymy tutaj na Waszą kreatywność. Swoje uzasadnienia zgłaszajcie mailowo na adres [email protected].

Ponadto, możecie również oddać głos na wybrany cosplay bezpośrednio na stronie – nie będzie to mieć wpływu na przebieg konkursu, lecz pozwoli wyłonić najlepszą spośród wszystkich sześciu kreacji.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 lutego 2013 roku włącznie. Szczegółowe informacje na temat konkursu, jak również i jego regulamin, znajdziecie na wspomnianej stronie konkursowej: dmc.gry-online.pl. Jeszcze raz zapraszamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

Zapraszamy Was również do odwiedzenia pełnej galerii cosplay’u, jak i materiału filmowego Making Of, prezentującego kulisy cosplay’owej sesji zdjęciowej.

DMC: Devil May Cry to najnowsza odsłona popularnej serii gier akcji. Jej główny bohater, wojownik Dante, stawia czoła złowrogim istotom w dwóch równoległych światach: ludzkim i piekielnym (zwanym tutaj Limbo). W grze twórcy umieścili mnóstwo kombosów, ciosów specjalnych i dodatkowe uzbrojenie, a oprawę graficzną oparto na silniku Unreal Engine 3.0.