Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 19 grudnia 2012, 20:15

Współpraca Wargaming i Revell

Wyjątkowe świąteczne zestawy modeli czołgów dla miłośników militariów.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wargaming informuje, iż wraz z firmą Revell przygotowaliśmy specjalne zestawy świąteczne. W wybranych, oddanych z historyczną dokładnością, modelach czołgów znajdą się kody bonusowe wraz z płytą zawierającą grę World of Tanks.

Jeśli zakupisz model sławnego Tygrysa, Shermana lub T-34/76 w skali 1: 76, 1: 72, 1:35 od firmy Revell otrzymasz znaczną pomoc w postaci atrakcyjnych dodatków do World of Tanks. Każde pudełko oznaczone specjalną naklejką „ROLL OUT” wraz z modelem czołgu zawiera grę na płycie DVD oraz cyfrowe dobra w postaci:

  1. Czołgu premium PzKpfw S35 739 (f)
  2. Tygodnia konta premium
  3. 450 sztuk złota
  4. Dodatkowego miejsca w garażu

Zestawy będą dostępne w wielu krajach wliczając w to Polskę, Niemcy, Holandię, Belgię, Francję, Austrię, Włochy i Słowację.

Thorsten Koss, członek zarządu firmy Revell jest bardzo zadowolony ze współpracy z Wargaming: “Realistyczna symulacja bitwy z wiernymi historycznie modelami czołgów bardzo dobrze ze sobą współgrają. Oferujemy fanom militariów bardzo atrakcyjne zestawy.”

„Długo czekałem na możliwość współpracy z Revell” mówi Tom Putzki, dyrektor komunikacji w firmie Wargaming: „Miłośnicy modeli czołgów dostaną w swoje ręce te wyjątkowe zestawy, co jest rezultatem współpracy dwóch, bardzo profesjonalnych firm.”

Współpraca Wargaming i Revell  - ilustracja #1