Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2020, 12:29

autor: Aquma

WoW z patchem 9.0.1. Nowa lokacja i zmiany przed premierą Shadowlands

Popularna produkcja MMORPG World of Warcraft otrzymała patch 9.0.1. Łatka przygotowuje grę do premiery dodatku Shadowlands.

W SKRÓCIE:

  1. WoW otrzymał patch 9.0.1, wprowadzający część zmian związanych z dodatkiem Shadowlands;
  2. aktualizacja zmienia maksymalny poziom postaci, wprowadza nowe opcje dostosowania wyglądu bohatera oraz lokację początkową Wyspa Wygnańców.

Deweloperzy ze studia Blizzard Entertainment poinformowali, że gra MMORPG World of Warcraft otrzymała dziś aktualizację 9.0.1, przygotowującą ją do premiery dodatku Shadowlands (warto przypomnieć, że ta ostatnia niedawno została przesunięta).

Oznacza to, że poziomy wszystkich maksymalnie rozwiniętych postaci graczy zostały zredukowane do 50. (w dodatku „dobijemy” do 60., tak jak niegdyś w oryginalnym WoW). Oczywiście równocześnie wszystkie klasy, specjalizacje i przedmioty przeszły odpowiednie zmiany, dostosowujące je do nowego limitu. W produkcji pojawiła się też duża liczba nowych opcji dostosowania wyglądu bohatera.

Chyba największą nowością jest lokacja Wyspa Wygnańców (ang. Exile’s Reach), do której od teraz trafiać będą wszystkie początkowe postacie. Na mapie tej zdobędziemy pierwsze dziesięć poziomów i nauczymy się podstawowych mechanik rządzących rozgrywką, a następnie zostaniemy przekierowani do zawartości rozszerzenia Battle for Azeroth. Warto odnotować, że weterani gry będą mogli pominąć Exile’s Reach, a także wspomóc żółtodziobów poradami na specjalnym czacie.

Twórcy przygotowali też wideoporadnik, w którym znajdziemy podstawowe informacje na temat przetrwania w dodatku Shadowlands.

  1. Blizzard nie składa broni – Graliśmy w World of Warcraft Shadowlands
  2. World of Warcraft: Shadowlands – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.