Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2020, 20:14

autor: washi

WoW: Shadowlands z nową datą premiery

Dziś na oficjalnej stronie Blizzarda pojawiła się wiadomość zdradzająca nową datę premiery dodatku Shadowlands do gry World of Warcraft. Debiut już niedługo, ale to nie koniec dobrych wieści – czeka na nas również specjalne wydarzenie oraz nowy raid.

Na początku października informowaliśmy Was o opóźnionej premierze dodatku do gry World of WarcraftShadowlands. Na tę sytuację wpłynęła nie tylko chęć dopracowania produkcji, ale również utrudnienia związane z koronawirusem. Twórcy z tego powodu wydali aktualizację, która wprowadziła część zmian związanych z dodatkiem, ale nadal nie wiedzieliśmy, kiedy nastąpi jego oficjalna premiera. Jednak dziś firma Blizzard opublikowała wiadomość, która informuje nas o nowej dacie debiutu Shadowlands – rozszerzenie ma pojawić się w Polsce w nocy z 23 na 24 listopada.

Wraz z tą wiadomością opublikowano świeży zwiastun fabularny oraz zapowiedziano parę innych nowości. 10 listopada w grze rozpocznie się specjalne wydarzenie przedpremierowe, a 8 grudnia twórcy udostępnią kolejny raid – Castle Nathria, który zabierze nas wprost do miejsca, gdzie spoczywa Sire Denathrius.

  1. Blizzard nie składa broni – Graliśmy w World of Warcraft Shadowlands
  2. Recenzja gry World of Warcraft: Battle for Azeroth – cudów nie ma, ale i tak może być
  3. World of Warcraft: Battle for Azeroth – poradnik
  4. World of Warcraft – strona oficjalna