Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2020, 19:47

autor: Karol Laska

Premiery Far Cry 6 oraz Rainbow Six Quarantine przesunięte

Rainbow Six Quarantine i Far Cry 6 to kolejne gry, których produkcja uległa lekkim komplikacjom z powodu pandemii koronawirusa. Obie gry zostały bowiem przełożone.

Far Cry 6 oraz Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine to jedne z najważniejszych produkcji Ubisoftu, które miały zadebiutować w najbliższych miesiącach. Teraz wiemy, że poczekamy sobie na nie trochę dłużej. Ich dokładna data premiery nie jest znana – poinformowano jedynie, iż zadebiutują dopiero w następnym roku podatkowym, czyli po marcu 2021 roku, a przed końcem marca 2022 roku. Powody tych przełożeń związane są oczywiście z pandemią koronawirusa, twórcy potrzebują po prostu więcej czasu, aby dopieścić obie gry, a praca zdalna nie pozwala na zachowanie odpowiedniego tempa. Jeszcze więcej dowiecie się z raportu finansowego francuskiej firmy.

Karol Laska

Karol Laska

Swoją żurnalistyczną przygodę rozpoczął na osobistym blogu, którego nazwy już nie warto przytaczać. Następnie interpretował irańskie dramaty i Jokera, pisząc dla świętej pamięci Fali Kina. Dziennikarskie kompetencje uzasadnia ukończeniem filmoznawstwa na UJ, ale pracę dyplomową napisał stricte groznawczą. W GOL-u działa od marca 2020 roku, na początku skrobał na potęgę o kinematografii, następnie wbił do newsroomu, a w pewnym momencie stał się człowiekiem od wszystkiego. Aktualnie redaguje i tworzy treści w dziale publicystyki. Od lat męczy najdziwniejsze „indyki” i ogląda arthouse’owe filmy – ubóstwia surrealizm i postmodernizm. Docenia siłę absurdu. Pewnie dlatego zdecydował się przez 2 lata biegać na B-klasowych boiskach jako sędzia piłkarski (z marnym skutkiem). Przesadnie filozofuje, więc uważajcie na jego teksty.

więcej