Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2015, 11:09

autor: Góral

World of Warships - rozdajemy klucze do bety!

Jeżeli chcecie wziąć udział w zamkniętych beta testach gry World of Warships, a nie udało Wam się pozyskać klucza przez rejestrację na oficjalnej stronie, to wraz z firmą Wargaming przygotowaliśmy dla was promocję, w ramach której można zdobyć jeden z kodów.

AKTUALIZACJA: Wszystkie klucze zostały już rozdane.

World of Warships – nadpłynęły klucze do beta testów. - World of Warships - rozdajemy klucze do bety! - wiadomość - 2015-03-16
World of Warships – nadpłynęły klucze do beta testów.

Kilka dni temu firma Wargaming rozpoczęła zamkniętą betę gry MMO World of Warships. Obiecaliśmy wtedy, że wkrótce rozdamy trochę kluczy uprawniających do udziału w testach. Słowa dotrzymujemy i jeżeli chcecie wziąć udział w zabawie, a nie udało Wam się pozyskać wejściówki przez rejestrację na oficjalnej stronie, to wystarczy, że udacie się pod jeden z poniższych linków i klikniecie na widoczny tam przycisk. Otrzymany kod należy wkleić w tym miejscu (musicie posiadać konto Wargaming.net ID, które założycie tutaj). Promocja przeznaczona jest dla naszych czytelników, którzy zarejestrowali się i potwierdzili adres email przed 16 marca 2015. Podczas rozdawnictwa obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, więc warto się pośpieszyć.

Zamknięte testy World of Warships pozwalają brać udział w bitwach rozgrywanych na pięciu mapach. Na dobry początek twórcy udostępnili ponad pięćdziesiąt modeli okrętów z USA i Japonii, przy czym kolejne statki zadebiutują w najbliższym czasie. Oprócz tego podczas testów odkrywa się lepsze komponenty maszyn i rozwija załogę statku.