Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2015, 13:55

Dying Light ustępuje Rockstarowi. Top 10 UK (8 - 14 marca)

Grand Theft Auto V wróciło po kilku tygodniach na pozycję lidera, choć wciąż jeszcze czekamy na premierę wersji PC, która prawdopodobnie w wydaniu pudełkowym przyczyni się raczej do niewielkiego wzrostu sprzedaży tego tytułu. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką najchętniej kupowanych gier w ubiegłym tygodniu w Zjednoczonym Królestwie.

Dying Light w trzecim tygodniu po premierze edycji pudełkowej uległ w końcu konkurencji spod znaku GTA V, którego sprzedaż tydzień do tygodnia wzrosła o 49%. W sumie dzieło studia Rockstar okupuje miejsce pierwsze osiem tygodni. To jeszcze o dwa za mało, aby zrównać się z rekordem Grand Theft Auto: Vice City na PlayStation 2, które na to zaszczytne miejsce trafiało dziesięć razy.

Wśród nowości w pierwszej dziesiątce znalazła się odnowiona wersja gry DMC: Devil May Cry oraz Sniper Elite III: Ultimate Edition wydane przez 505 Games, które zadebiutowało na pozycji dziesiątej. Warto zauważyć, że oczko wyżej znajduje się samodzielny dodatek do Snipera, zatytułowany Zombie Army Trilogy.

1.

Grand Theft Auto V

2.

Dying Light

3.

FIFA 15

4.

Minecraft: Xbox Edition

5.

DMC: Definitive Edition

6.

Call of Duty: Advanced Warfare

7.

Minecraft: PlayStation Edition

8.

Evolve

9.

Zombie Army Trilogy

10.

Sniper Elite III: Ultimate Edition